Receptai, kaip prižiūrėti riebaluotis linkusius plaukus

Dažna jauna mergina prisipažįsta turinti riebaluotis linkusius plaukus. Vienoms išplauti plaukai jau kitą dieną atrodo nešvarūs, kitoms jau tos pačios dienos vakare plaukų šaknis norisi slėpti...

Riebaluotis linkę plaukai reikalauja ypatingos priežiūros, ypač, jei tik šaknys yra linkusios riebaluotis, o galiukai išlieka sausi. Kaip tokius plaukus prižiūrėti? Kviečiame peržvelgti 3 panele.lt straipsnius, kuriuose surinkti geriausi (ir patikrinti!) riebaluotis linkusių plaukų priežiūros patarimai.

4 dienų planas, kaip „ištreniruoti“ plaukus mažiau riebaluotis

Dažnos merginos rytas prasideda plaukų plovimu, džiovinimu, formavimu. Plaukų priežiūros procedūros ne tik atima nemažai brangaus rytinio laiko, tačiau gali smarkiai džiovinti plaukus, o jie ilgainiui pradės lūžinėti.
Sakai, kad negali neplauti plaukų, nes jie itin gausiai riebaluojasi? O ar žinojai, kad įmanoma plaukus „ištreniruoti“, kad jie ilgiau išliktų švarūs? Siūlome išbandyti 4 dienų plaukų treniravimo planą. Daugiau skaityk ČIA

Plaukų plovimas „atvirkščiai“ - išsigelbėjimas plonų plaukų savininkėms

Kaip reikia plauti plaukus, nė vienos merginos tikrai nereikia mokyti. Ištrenki plaukus šampūnu, paskui palepini balzamu arba kauke ir viskas! O kas, jei vardan puresnių plaukų šią tvarką šiek tiek sujauktume?
Itin plonus plaukus turinčios grožio blogerės naudoja tokią gudrybę: pirmiausiai plaukus šiek tiek sudrėkina, tuomet patepa kondicionieriumi, o tik tada plauna šampūnu. Sakysi, kas čia per nesąmonė?! Juk plaukus reikia plauti įprastai, o ne „atvirkščiai“! Daugiau skaityk ČIA.

Riebios šaknys ir sausi galiukai: kaip prižiūrėti mišrius plaukus, kad jie išliktų purūs?

Rodos, tik išsiplovei plaukus ryte, o vakarop jie jau susiriebalavo ties šaknimis. Išbandei įvairiausius šampūnus ir nuovirus, tačiau tavo mišrūs plaukai vis dar kelia daug problemų? Gali būti, kad tiesiog nežinai, kaip jais rūpintis. Daugiau skaityk ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis