Koks užkandis tinkamiausias norint sulieknėti?

Visi žino, kad net jei maitiniesi sveikai, tačiau nuolat užkandžiauji, sulieknėti gali nesitikėti. Tačiau naujausi tyrimai rodo, jog egzistuoja užkandis, kuris padeda sulieknėti!

Pasirodo, kad tos merginos, kurios tarp pagrindinių valgymų užkandžiavo vaisiais, buvo mažiau linkusios priaugti svorio ir atsikratė antsvorio lengviau. Baylor koledžas Teksase, JAV ir Luizianos universitetas atliko tyrimą, kuriuo bandė išsiaiškinti, kokią įtaką svorio mažėjimui ir didėjimui turi mūsų pasirinkti užkandžiai.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

„Panelės“ horoskopas: gegužė
30 dienų išbandymas: pratimai dailioms kojoms

Tyrėjai stebėjo 18988 dalyvių maisto dienoraščius, kuriuose jie pastebėjo, kad dažniausiai žmonės renkasi ne itin sveikus užkandžius, tokius kaip sausainiai ar pyragas. Tačiau tie, kurie tarp valgymų rinkosi vaisius, pažymėjo, kad nejautė alkio ir jautėsi daug geriau negu išvis atsisakydami užkandžių.

Tyrimai parodė, kad vaisius valgiusių žmonių liemens apimtis mažesnė nei tų, kurie šį sveiką užkandį ignoravo. Taip pat vaisių valgytojai sumažino riziką turėti viršsvorio net 16%.

Jeigu tarp valgymų jauti alkį, jokiu būdu jo neignoruok, o rinkis daug skaidulų turinčius vaisius ir uogas: obuolius, bananus, mėlynes, avietes, apelsinus, kriaušes ir kivius.

Parašyk Redakcijai