Grožio triukas: neįprastas būdas užriesti blakstienas

Dažnai riesti blakstienas - nepatartina, tačiau kartais norisi ypatingai ryškaus žvilgsnio, kurio be blakstienų rietiklio neišgausi. O ar įmanoma blakstienas užriesti kitais būdais? Pasirodo, taip.

Supermodelis Miranda Kerr dievina natūralius, ekologiškus produktus, valgo tik organišką maistą ir stengiasi gyventi kuo sveikiau. Tačiau be kosmetikos „Victoria's Secret“ angelu juk nebūsi, taip?

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

20-metė kaunietė - grožio ir figūros pavyzdys tūkstančiams lietuvaičių (INTERVIU)\
10 drabužių, dėl kurių vaikinas į antrą pasimatymą nebekvies(FOTO)
30 dienų išbandymas: pratimai riestam užpakaliukui(VIDEO)

Blakstienoms riesti manekenė naudoja neįprastą, bet, pasirodo, labai veiksmingą būdą, naudojant paprasčiausią valgomąjį šaukštą. Kaip tai padaryti? Pirmiausia - tarp pirštų pašildyk šaukštą ir atsargiai jį pridėk už viršutinių blakstienų taip, kad blakstienos „gultų“ ant išgaubtos šaukšto dalies (toji pusė, kuria semi arbatą arba sriubą turi būti nusukta į akies voką).


Miranda Kerr. AOP nuotrauka

Atsargiai nykščiu pridėk prie šaukšto nedažytas blakstienas, o kai jos bus užriestos, kuo skubiau dažyk blakstienų tušu, kol dar neprarado formos. Tik būk atsargi ir nedaryk staigių judesių. Štai ir viskas, gali didžiuotis išmokusi Mirandos Kerr grožio pamoką!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis