Be dietų: įkvepiančios žvaigždžių mintys apie lieknėjimą(FOTO)

Gegužės 6-oji - pasaulinė diena be dietų. Tai diena, kurios metu raginama pamiršti apie drastiškus lieknėjimo būdus, suvokti, kad ne tik liesas kūnas yra „priimtinas“ ir pagerbti valgymo sutrikimų aukas. Šios dienos proga norime pasidalinti ryškiausių žvaigždžių nuomonėmis apie lieknumo kultą, beprasmiškas dietas ir norą atitikti griežtus standartus.

Gabourey Sidibe
Gabourey Sidibe
Vida Press

Aktorė Gabourey Sidibe:

„Atėjo ta diena, kai man teko susimąstyti apie save ir ką savyje aš iš tikrųjų myliu, nepaisant mano kūno ar to, ką žmonės apie mano kūną galvoja“, - pasakoja aktorė, kuriai svoris netapo kliūtimi tapti viena ryškiausių Holivudo aktorių.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Vaikinų verdiktas: kokios merginos labiausiai traukia jų akį?(FOTO)
10 drabužių, dėl kurių vaikinas į antrą pasimatymą nebekvies(FOTO)
30 dienų išbandymas: pratimai riestam užpakaliukui(VIDEO)

Demi Lovato
Demi Lovato
Vida Press

Daugybę metų nuo valgymo sutrikimų kentėjusi dainininkė Demi Lovato - atvira: „Neaukosiu savo nervų ir psichinės sveikatos tam, kad turėčiau tobulą kūną“.

Jessica Alba
Jessica Alba
Vida Press

Aktorė Jessica Alba - sveikatingumo šalininkė. Ji teigia, kad iš mamos išmoko dviejų svarbių dalykų: neleisti kūnui ištrokšti ir gerai išsimiegoti. Aktorė teigia, jog šių taisyklių ir vidinio grožio pakanka, kad jaustumeisi gerai.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

„Manau, kad kvaila manyti, jog tik atitikdama kažkokius išvaizdos standartus gali būti laikoma gražia“, - grožio kultu piktinosi aktorė Kristen Stewart.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Aktorė Jennifer Lawrence nepasiduoda dietų vaikymuisi. „Jei kas nors mano aplinkoje pamini žodį „dieta“, prie manęs tas žmogus geriau nesiartintų...“.

Rihanna
Rihanna
Vida Press

„Neverta stengtis būti lieknai tik tam, jog tokias taisykles diktuoja mados industrija“, savo nuomone dalinosi Rihanna.  „Jie nori, kad modeliai būtų tiesiog vaikščiojančios pakabos, o paprastoms merginoms taip atrodyti ne tik kad absurdiška, bet ir beprasmiška. Išlaikyti „manekeniškas“ apimtis - modelių darbas. o mums tai tiesiog nesveika ir net nerealistiška“

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

„Aš nesu visiškai patenkinta savo kūnu, kiekvienas mūsų turi kompleksų. Ir tik tada, kai suvokiame, kad net tie žmonės, kuriuos laikome tobulais, nėra savimi iki galo patenkinti, galime susitaikyti su tuo, kad tobulybės - neegzistuoja, todėl neverta jų ir vaikytis“, - pasakojo Taylor Swift.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian
Vida Press

„Didžiuojuosi savo kūnu. Pagaliau su savo išvaizda susitaikiau ir pamilau save už tai, kokia esu, o ne už tai, kad atitinku kažko kito sukurtus standartus“, - pasakojo Khloe Kardashian.

Kate Upton
Kate Upton
Vida Press

„Nesiruošiu badauti, kad tapčiau liekna. Noriu mėgautis gyvenimu, o to padaryti tikrai nepavyks, jei nuolat būsiu alkana ir irzli“, - atviravo modelis Kate Upton.

Lea Michelle
Lea Michelle
Vida Press

„Mankštinuosi tik tada, kai noriu, ir tik todėl, kad jausčiausi gerai, o ne tilpčiau į kažkokias normas. Ir sveikai maitintis stengiuosi tik tam, kad jausčiausi taip gerai, kaip tik įmanoma.“, - kalbėjo serialo „Glee“ aktorė Lea Michelle.

Fergie
Fergie
Vida Press

„Išmokau mylėti savo kūną toks, koks jis yra. O keletas papildomų kilogramų tik paryškina mano moteriškas formas“, - dietomis savęs nekankina ir dainininkė Fergie.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis