Tinkamiausias makiažas pagal tavo plaukų spalvą

Renkantis makiažo dažus visada atkreipk dėmesį, kokio jie atspalvio. Šilto ar šalto. Jei nežinai, kokie tinka, vieną akį padažyk pilkais akių šešėliais, o kitą auksiniais. Jei labiau tinka pilki, rinkis šalto atspalvio ir atvirkščiai. Tačiau makiažo priemonių spalvą taikyk ir prie plaukų. Tai kas tinka blondinėms, netiks tamsiaplaukėms ar raudonplaukėms.

Makiažas blondinėms

Blondinėms reiktų vengti sodrių ir tamsių spalvų. Nesvarbu ar tu platininė blondinė, plaukai tamsūs kaip medus ar pilka lietuvaitė, tavo makiažo paletėje turėtų būti daug pastelinių atspalvių. Beje, venk tamsaus įdegio, tamsi oda ir labai šviesūs plaukai atrodo vulgariai.

Tamsius – rudus ar slyvos spalvos – lūpų dažus keisk į švelniai rožinius, abrikoso oranžinę ar gaivią raudoną. Skruostams rinkis persikų ar švelniai rausvos spalvos skaistalus.

Taip pat nenaudok juodo blakstienų tušo ir akių kontūro pieštuko. Geriau rinkis pilkos ar rudos, spalvos. Akių šešėlius rinkis dramblio kaulo, pelenų ar pilkai rožinės spalvos. Jei plaukai itin šviesūs, antakiams ryškinti tiks šviesi pelenų spalva. Jei esi gana tamsi blondinė, antakiams rinkis šviesiai rudos arba pilkos spalvos dažus.

Makiažas brunetėms

Kuo tamsesni plaukai, tuo oda atrodo blyškesnė, todėl pastelines spalvas dėk į šoną ir rinkis tamsesnes, bei intensyvesnes. Taip pat labai tiks švelnus įdegis.

Lūpas dažyk ryškiai raudona, rausvai ruda, rausvai rožine ar rudai rožine spalvomis. Tačiau itin tamsios lūpų dažų spalvos netiks. Ypač šiltuoju metų laiku. Tamsios slyvos ar rudus lūpų dažus slėpk giliai stalčiuje. Skruostams rinkis rudai rožinę ar rausvą skaistalų spalvą.

Dieniniam makiažui itin tiks visi žali ir violetiniai akių dažų atspalviai, o vakarui – rudi. Blakstienų tušas gali būti ir rudas, ir juodas. Brunetėms rekomenduojama antakių dažus rinkis vienu ar dviem tonais šviesesnius nei plaukai. Net jei esi juodaplaukė, antakiai turėtų būti tamsiai rudi, bet ne juodi.

Makiažas raudonplaukėms

Raudonplaukėms privalu rinktis tik šiltus tonus ir vengti juodos spalvos. Be to, ryškūs plaukai įpareigoja rinktis ryškias spalvas.

Lūpoms rinkis persikų šviesiai rudos, raudonos ar rudai rožinės spalvos lūpų dažus. Skaistalų spalva gali būti nuo šiltos abrikoso iki šviesiai rudos.

Blakstienoms itin tiks baklažanų ar slyvų spalvos tušas. Vakariniam makiažui galima rinktis tamsiai mėlyną, žalią ar rudą blakstienų tušą. Akių šešėlių dažai gali būti rausvi, žalsvi ar chaki spalvos. Jei esi šviesi raudonplaukė, antakiams tiks chaki spalva. Jei tamsi, rudos spalvos dažai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis