Kaip pasidaryti veido valymą namuose?

Puiku, jei turi galimybę reguliariai lankytis pas kosmetologę. O jeigu ne? Tuomet būtinai turi išmokti pasidaryti veido valymą namuose! Tai - visai nesudėtinga ir užtruksi vos 15 minučių.

Pirmas žingsnis: paruošk odą! Švariai nuvalyk visus makiažo likučius. Patepk veidą valomuoju pieneliu ir palauk kelias minutes, kad visi makiažo likučiai suirtų. Odą nušluostyk vatos tamponėliu. Kai ant vatos neliks jokių žymių, galėsi būti tikra, kad visas makiažas pilnai pašalintas.

Antras žingsnis: nušveisk odą! Sudrėkintą odą švelniai patrink šveitikliu, kad pasišalintų visos negyvos ląstelės. Rinkdamasi šveitiklį atkreipk dėmesį į jame esančius grūdelius - jie turi būti apvalūs, o ne pailgi, nes pastarieji žaloja odą. Patikrinti, kokie grūdeliai yra šveitiklyje, gali labai paprastai: atidaryk dangtelį ir švelniai spustelėk pakuotę, kad pasirodytų skystis.

Trečias žingsnis: garink veidą! Užvirink vandenį ir supilk jį į dubenį (geriausia, kad dubuo būtų maždaug galvos dydžio). Pasilenk virš garų, o ant galvos užsidėk rankšluostį, kad garai neišsisklaidytų ir pagarink veidą maždaug 5 minutes, kad oda suminkštėtų ir poros atsivertų. Po procedūros apžiūrėk veidą: jei yra iškilusių inkštirų, kuriuos reikia pašalinti – apsivyniok pirštus servetėle ir atsargiai juos išspausk. Jei tavo oda jautri – geriau to nedaryti, nes paliksi randelius.

Ketvirtas žingsnis: palepink odą! Riebiai odai geriausiai tiks poras sutraukiančios purvo kaukės, o sausai ir normaliai – drėkinamosios. Palaikyk kaukę tiek, kiek nurodyta ant pakuotės ir nusiprausk veidą šiltu vandeniu. Po visko odą apšlakstyk (bet ne prausk!) šaltu vandeniu ir atsargiai, netrindama odos, nušluostyk rankšluosčiu.

Penktas žingsnis: tonizuok! Tonizuojančiu losjonu sudrėkink vatos diskelį ir patepk problemines, riebaluotis linkusias veido odos zonas: nosį, smakrą, kaktą. Veidą patepk neriebiu drėkinamuoju kremu, kurį įtrink švelniais, masažuojamais judesiais.

Jei nesilankai pas kosmetologę, nepamiršk veido valymą namuose atlikti bent kartą per mėnesį! Pamatysi, tavo oda taps lygesnė ir švelnesnė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis