4 makiažo gudrybės, kurias privalo žinoti kiekviena mergina

Didžioji dauguma merginų kasdien naudoja bent po vieną dekoratyvinės kosmetikos priemonę. Tačiau kartais turi praeiti keleri metai, kol jos atranda, kas iš tikrųjų joms tinka, o kas tik verčia atrodyti vyresnėmis ar tiesiog netinkamai pasidažiusiomis.

Mes žinome, kad grožio triukų niekuomet nebūna per daug. Kodėl gi savo makiažo žinių nepapildžius 4 paprastais, bet labai naudingais triukais?

„BB“ kremas, kurį gali pasigaminti pati

Per pastaruosius kelerius metus makiažo naujovė, kremas su atspalviu „BB“ padarė tikrą perversmą makiažo pasaulyje. Nebereikia veido odos varginti „sunkiais“ makiažo pagrindais ar kaukės efektą suteikiančiomis pudromis. Tačiau „BB“ kremai turi vieną trūkumą: jų paletės turi žymiai mažiau atspalvių, todėl rasti savo odai idealiai tinkančią priemonę – itin sunku. Todėl pravartu „BB“ kremą tiesiog pasigaminti pačiai. Jeigu tavo oda sausa, reikės drėkinamojo kremo, o jei riebi – lengvo, porų neužkemšančio losjono. Sumaišyk kremą arba losjoną su turimu (ir būtinai pagal tavo odos atspalvį parinktu!) makiažo pagrindu lygiomis dalimis ir viskas, turi savo pačios unikalų „BB“ kremą.

Ilgai išliekantys vokų šešėliai

Nori, kad tavo akių makiažas visą vakarą nenubyrėtų ir „nesušoktų“ į raukšleles? Tuomet vietoj įprastinių šešėlių naudok lūpų dažus arba lūpų blizgį ir tik tuomet tepk pasirinktų birių šešėlių atspalvį. Kreminė lūpų dažų tekstūra suteiks papildomo žvilgesio, o tavo akių makiažas visą vakarą išliks ten, kur ir turėtų išlikti.

Ryškūs skruostikauliai

Ne kiekvieną merginą gamta apdovanojo išraiškingais ir „fotogeniškais“ skruostikauliais. O kaip tokius „imituoti“? O gi įsigyk specialią priemonę, kreminės tekstūros bronzatą. Jis puikiai tiks dabar itin populiariam veido kontūravimui. Dažykis gerai apšviestoje aplinkoje, kad netektų dėl nevykusio makiažo raudonuoti negailestingoje dienos šviesoje. Rodomuoju pirštu atsargiai tepk bronzatą vos vos po skruostikauliais, o tiesią liniją išskaidyk pirštais. Ši gudrybė taip pat optiškai mažina žandukus!

„Manekeniški“ antakiai

Et, Cara Delevingne ir jos pasaulio žurnalų viršelius užkariavę antakiai... Būtent šios manekenės dėka merginos liovėsi be saiko pešiojusios antakius ir pagaliau leidusioms jiems įgauti natūralią formą. Nori saviškius paryškinti, tačiau nežinai kaip? Tave išgelbės paprasčiausias lūpų balzamas (geriausia – bespalvis). Rodomuoju pirštu tepk lūpų balzamą nuo antakio pradžios iki išorinio kampučio. Balzamas suteiks antakiams tamsesnę spalvą ir kiekvienas antakių plaukelis „guls“ taip, kaip jam paliepsi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis