Makiažas pagal tavo veido formą

Jei nori tobulo makiažo, vien padengti veidą tinkama kremine pudra nepakaks. Pasitelkus tamsesnę ir šviesesnę pudrą gali vizualiai paslėpti ar išryškinti veido bruožus. Tačiau prieš imdama makiažo teptuką į rankas išsiaiškink, kokia tavo veido formą. Nuo to priklausys, kaip reikės formuoti veidą.

Pora tonų tamsesnė nei veido oda pudra paslėps tai, ką nori užmaskuoti. O pora tonų šviesesnė išryškins tai, kas gražiausia. Ir atsimink: dieniniam makiažui veido kontūrus formuok su biria pudra, o vakariniam su kremine arba makiažo pagrindu.

Veido forma: kvadratas

Tavo veido forma – kvadratas, jei turi plačią, kvadratinę kaktą ir ryškią žandikaulio liniją. Tamsią pudrą tepk po žandikaulio linija link smilkinių, kiek ant smilkinių – taip kad pasiektų kaktos šonus. Taip pat drąsiai tamsink žandikaulio liniją, žandikaulio šonus ir smakro apačią. Šviesią pudrą tepk virš skruostikaulių ir per patį kaktos vidurį.

Lea Michele
Lea Michele
Vida Press

Veido forma: apskritimas

Jei tavo veido plotis ir aukštis beveik identiškas, o žandikaulio linija persilieja su žandais ir smakru, tavo veido forma – apskritimas. Tamsesne pudra tepk po skruostikauliais, kaktos šonuose, palei plaukų liniją link kaktos vidurio ir žandikaulio šonuose. Šviesia pudra ryškink skruostikaulius, kaktos ir smakro vidurį.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Veido forma: ovalas

Tavo veido formą galima vadinti ovalu, jei primena apverstą kiaušinį – smailesnis galas apačioje. Jei ovalas taisyklingas, užteks tik paryškinti skruostikaulius: tamsesne pudra patepti po jais, o šviesesne virš. Jei veidas pailgas, tamsesne pudra dar reiktų perbraukti per smakro apatinę dalį ir lanku palei plaukų liniją nuo vieno kaktos šono link kito. Šviesia pudra paryškink tik skruostikaulius.

Lupita Nyong
Lupita Nyong
Vida Press

Veido forma: širdis

Jei tavo kakta plati ir aukšta, o smakras smulkus ir siauras žandikaulis, tavo veido forma yra širdie. Tamsia pudra tepk palei smilkinius, kaktos šonus ir po skruostikauliais. Tačiau linija po skruostikauliais turėtų būti itin trumpa. Šviesia pudra ryškink skruostikaulius ir žandikaulio liniją.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis