Patarimai norinčioms dailiai atrodančių nagų

Nori tobulai atrodančių nagučių? Turime tau 8 patarimus, kuriais vadovaukis darydama manikiūrą namuose!

1. Prieš padengiant nago paviršių laku, gerai nusiplauk rankas muilu ir patrink nagų paviršių lako nuėmėju, kad pasišalintų visi riebalai. Kad lakas ilgiau laikytųsi, rankos turėtų būti šiltos, taigi jei jautiesi sušalusi, pamirkyk rankas šiltoje vonelėje. Nago paviršių visuomet nušveisk specialiu nagų poliruokliu. Lygus paviršius geriau „įsisavina“ medžiagą.

2. Jei naudoji lako pagrindą, atkreipk dėmesį, kad jis turi būti skystesnis už laką, kurį ruošiesi naudoti. Lako pagrindas turi išdžiūti greitai ir tolygiai.

3. Prieš naudojant laką, buteliuką reikėtų papurtyti, nes visi lakai nejudinami pradeda sluoksniuotis. Tik nepurtyk pernelyg stipriai, nes lake susidarys burbuliukai, sugadinsiantys tavo manikiūrą. Geriausia lako buteliuką padėti tarp delnų ir patrinti, kad lakas sušiltų ir išsijudintų.

4. Jei darai vienspalvį manikiūrą, laką padenk trimis potėpiais: pirmasis ties nago centru ir po vieną iš šonų. Lakas turėtų būti pakankamai skystas, tuomet lengviau prikibs prie nago, greičiau džius ir ilgiau laikysis.

5. Bėgant laikui, iš lako išgaruoja tirpikliai, todėl lakas pradeda džiūti, sunkiai pasidengia ir manikiūras neilgai išsilaiko. Tikriausiai visos moterys žino gudrybę, kaip atgaivinti laką: įpilti lašelį nagų lako valiklio. Deja, tokia priemonė gelbėja tik „iš bėdos“. Jei lakas pradėjo džiūti, geriau jį išmesk, nes atskiestas jis neatgaus savo tikrųjų savybių ir ilgai džiaugtis gražiais nagais negalėsi.

6. Kad manikiūras atrodytų dailiai, reikėtų nagus padengti dviem lako sluoksniais. Prieš antrąjį sluoksnį būtinai leisk lakui gerai išdžiūti. Kai pirmasis sluoksnis uždžius, pakišk nagus po šalto vandens srove ir leisk nagams nudžiūti. Tai padės lakui ilgiau laikytis. Kad lakas nagų galiukuose nenutrupėtų, lakuodama šepetėliu brauk ne tik iki nago galiuko, bet judesiu tarsi užfiksuok lako sluoksnį kitoje nago pusėje.

7. Kad lakas uždžiūtų greičiau, gali pasinaudoti plaukų džiovintuvu. Oro srovė turėtų būti nelabai karšta ir nelabai stipri. Parduotuvėse galima įsigyti ir specialių mini ventiliatorių nagams, tačiau jei turi plaukų džiovintuvą su reguliuojama temperatūra, jis bus tikrai ne prastesnė alternatyva.

8. O štai specialų koreguotoją vertėtų įsigyti. Tai pieštuko formos lako nuėmėjas, kurio pagalba nesunkiai pašalinsi laku išteptas odeles ir nesugadinsi manikiūro.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis