Toms, kam reikia ilgesnių, tankesnių ir nesulipintų blakstienų

Net labiausiai laiko neturinčios merginos ir moterys - net ir tos, kurios tvirtina nemėgstančios dažytis - niekada neužmirš vieno - tušu padažyti blakstienų. Tik kelios akimirkos, o veidas visiškai pasikeičia, nes patamsintos blakstienos pagyvina žvilgsnį ir sukuria pageidaujamą įvaizdį.

Grožio pasaulyje – naujovė – „Maybelline“ pristato naują blakstienų tušą „Colossal Go Extreme“. 100 merginų ir moterų buvo išsiųsta išbandyti naująją grožio priemonę ir štai kokie atsiliepimai bei vertinimai. Apklausa vykdyta atsitiktine tvarka.

Apklausus 20 merginų galime išskirti kelis naujojo blakstienų tušo bruožus, kuriuos merginos ir moterys pastebėjo. Apie visa tai išsamiau:

Visoms moterims patiko tušo tekstūra – nei per skysta, nei per tiršta. Kadangi šis pavasaris – kaip reta saulėtas, moterys jau įsitikino, kad šiltą dieną tušas nenubėga, netepa, ir iki pat vakaro nereikia taisyti makiažo.

„Man labai patiko tai, kad nenutrupa, ir net į dienos pabaigą nėra pajuodusių paakių. Tai labai svarbu man, visą dieną dirbančiai su klientais“, - pasakojo 45 m. Natalija.

Ypatingai naująja priemone džiaugiasi moterys, turinčios silpnas ir trumpas blakstienas.

„Maniškės niekada nepasižymėjo ypatingu grožiu – jos šviesios ir trumputės. O padažytos „Maybelline Colossal Go Extreme“ jos man tapo ir ilgesnės, ir gražesnės, ir net akys didesnės pasidarė - lyg atsivėrė“, - neslėpė džiaugsmo 33 m. Inga iš Kauno.

Dauguma moterų džiaugėsi padidėjusia apimtimi – pasidažius, tvirtino jos, susidaro vaizdas, kad blakstienų yra daugiau nei įprastai.

„Super, labai gera priemonė! Svarbiausia, ką noriu išskirti – pailgina blakstienas. Ir nesulipina jų, akys atrodo labai natūraliai. Turiu prisipažinti, kad iki šiol nebuvau bandžiusi jokio „Maybelline“ tušo, tad esu maloniai nustebinta. Beje, tušas puikiai dažo tiek natūralias, tiek priklijuojamas blakstienas“, - sufleravo kaunietė Jurga.

O Monika net iš 3 žmonių išgirdo, kad jos blakstienos – gerokai ilgesnės nei anksčiau. „Tai ar bereikia geresnio tušo įvertinimo!“ - nusijuokė 25-iametė iš Širvintų.

Moterys, ir anksčiau bandžiusios „Maybelline“ blakstienų tušus, pastebi, kad naujausios priemonės šepetėlis yra kitoks. Jo šereliai galuose yra mažesni, trumpesni, o per vidurį – tankesni ir ilgesni.

„Tai patogu, būtent todėl dažydamasi aš neišsitepu, o tušas vienodai pasiskirsto per visas blakstienas“, - pasakojo 48 m. vilnietė Joana.

Anot Karolinos, dažytis šiuo šepetėliu itin lengva – pakanka kartą perbraukti ir - viskas. Tušas gerai pasiskirsto ant blakstienų, nelieka jokių gumuliukų ir nesulipina blakstienų. Visos moterys pastebėjo, kad dažytis taip paprasta ir lengva, jog po grožio procedūros nereikia vargti norint nuvalyti išsitepliojimus.

O štai 18-metė Deimantė pirmą kartą naudojo „Maybelline“ blakstienų tušą: „Žinote, nustebino ryški tušo spalva – labai gražiai blakstienos atrodo! Ir dar patiko tai, kad tušas netrupa, nors esu iš tų, kuri vis mėgsta pasitrinti akis“.
Tai, kad tušas nebyra, minėjo visos moterys.

Rūta (20 m.) išskyrė dar vieną ir labai svarbią priemonės savybę – ji tinka ir alergiškoms, mat jai, sergančiai alergiją, šis blakstienų tušas nesukėlė jokios nemalonios reakcijos. Beje, įpratusi prie silikoninių šepetėlių, mergina buvo maloniai nustebusi, kad ir šepetėlis su šereliais yra patogus naudoti.

Na o Lina iš Vilniaus išskyrė produkto tutelės spalvą – ryški geltona spalva tarsi šviečia. „Iš tolo matysiu, kur ieškoti man taip patikusio ir tikusio blakstienų tušo“, - šyptelėjo 32 m. moteris.

O štai ką apie naująjį produktą pasakoja kompanijos „Maybelline New York“ mokslinių tyrimų ir naujovių diegimo padalinio vadovė Debra Coleman-Nally:

„Visa tušo magija – šepetėlyje. Novatoriška jo forma – dukart išlenktas kotelis – leidžia šereliams paimti dukart daugiau tušo ir vienu ypu padengti gerokai daugiau blakstienų. Unikaliai spirale išdėstyti itin ilgi šereliai idealiai padengia kiekvieną blakstieną storu tušo sluoksniu, pakelia jas ir išskleidžia kaip vėduokles. Dėl ypatingos vaško ir tirštinamųjų bei minkštinamųjų medžiagų kokybės tušą lengva nors ir keliskart užtepti ant blakstienų ir taip stulbinamai padidinti jų apimtį. Tušo sudėtyje esantis prokeratinas storina bei stiprina blakstienas, jas glotnina ir neleidžia sulipti. Specialios medžiagos padengia tušą žvilgia lanksčia plėvele, kuri suteikia ne tik išskirtinai sodrią spalvą, bet ir užtikrina ilgesnį išsilaikymą“.

Taigi, kokį kitą tušą rinksies?

Užsakymo nr.: PT_64768983

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis