Paslepiam trūkumus, išryškinam privalumus! Kokia šukuosena tau tinka?

Šukuosena gali pakeisti žmogų neatpažįstamai. Tad kodėl gi nepasinaudojus šia galimybe, kad paslėptum trūkumus ir išryškintum privalumus?

Pernelyg trumpas kaklas

Norint, kad kaklas atrodytų ilgesnis, geriausiai plaukus sukelti į viršų, susegti viršugalvyje, o plaukų galiukus pasukti. Tokia šukuosena atidengia gražią kaktą, dėmesį nukreipia į akis.

Žingsnis po žingsnio: sausų plaukų sruogas susuk ant termo suktukų. Suktukams atvėsus, juos išvyniok. Garbanas iškedenk, ištrink šukuoseną formuojančiu geliu. Venk prigludusių prie veido, o taip pat taisyklingos geometrinės formos šukuosenų.

Stambus kaklas

Nuo pernelyg stambaus kaklo dėmesį nukreips asimetriška uodega. Ji iš dalies uždengia kaklą, o tuo pačiu vizualiai jį pailgina. Privalumai: akys, nosis ir lūpos tampa kur kas išraiškingesnės.

Žingsnis po žingsnio: plaukus pasuk žnyplėmis. Sruogą dėk ant šono ir susuk į lengvą uodegą. Lengvai pakedenk ir supurkšk plaukų laku. Atsisakyk tiesių plaukų šukuosenų, lygaus kare kirpimo.

Didelės ausys

Išsirink vidutinio ilgio šukuoseną su šiek tiek užapvalintais kirpčiukais. Suteik plaukams purumo arba susuk juos taip, kad jie laisvai kristų ant veido. Privalumai: šios šukuosenos dėka veidas atrodo jauniau, o lūpos atrodo putlesnės (jas pakanka paryškinti blizgiu).

Žingsnis po žingsnio: į plaukų sruogas įtrink garbanojimąsi skatinančias putas. Išdžiovink plaukus džiovintuvu. Susuk juos vidutinio dydžio žnyplėmis. Padaryk sklastymą, sruogas iškedenk pirštais ir papurkšk laku. Jeigu nori banguotų plaukų, leisk jiems laisvai išsivynioti ir nenaudok šukuosenas formuojančių priemonių. Nesusek plaukų aukštai viršugalvyje.

Pernelyg aukšta kakta

Tau tiks šukuosenos su kirpčiukais, kurie uždengia kaktą, jie gali būti sušukuoti tiesiai, iškarpyti arba kristi ant šono. Kirpčiukai tiks ir prie trumpai kirptų, tiesių plaukų. O jei norisi garbanų, tai suformuok jas taip, kad kelios sruogelės kristų ant kaktos. Kirpčiukai vizualiai veidui suteikia jaunatviškumo, užmaskuoja raukšles ant kaktos, nukreipia dėmesį nuo smulkių raukšlelių aplink akis.

Žingsnis po žingsnio: drėgnus plaukus apipurkšk šukuoseną formuojančia priemone ir iškedenk sruogas pirštais. Atsisakyk prigludusių, atgal sušukuotų šukuosenų. Tau netiks kaktą atidengiančios šukuosenos.

Dvigubas pagurklis

Sukelti į viršų ir į didelės apimties sruogą suimti plaukai nukreips dėmesį nuo apatinės veido dalies. Taip pat tiks šukuosenos su nusmailintomis sruogelėmis, dengiančiomis skruostikaulius. Ši šukuosena vizualiai daro veidą lieknesnį. Atidengia gražią pečių liniją.

Žingsnis po žingsnio: ant šlapių plaukų uždėk plaukus formuojančias putas, šukomis lengvai pavelk sruogas ir smeigtukais sutvirtink viršugalvyje. Atsisakyk lygių plaukų šukuosenų, nes aplinkinių žvilgsnis visada bus nukreiptas į pagurklį. Tau netiks šukuosenos be kirpčiukų ir tiesių linijų, einančių iš viršaus žemyn.

Nuleisti lūpų kampučiai

Asimetriška šukuosena su kirpčiukais ir ilgesnėmis sruogomis iš šonų, pakirptomis iki smakro, vizualiai jaunina kiekvieną veidą. Kuo šiuolaikiškesnis kirpimas, tuo labiau jis atitraukia dėmesį nuo liūdnai žemyn nuleistų lūpų kampučių ir akių. Asimetriški kirpčiukai gali uždengti net vieną akį. Šviesesnės spalvos paryškinimai suteiks plaukams didesnės apimties. Esant tokiems veido trūkumams, labai tiks trumpo kirpimo šukuosenos su smailėjančiomis sruogomis, pridengiančiomis kaktą ir skruostus.

Žingsnis po žingsnio: drėgnas sruogas apipurkšk plaukus tiesinančia priemone. Atsisakyk kaktą atidengiančių šukuosenų, lygiai sušukuotų atgal plaukų ir garbanų.

Pernelyg žema kakta

Stipriai iškarpyti kirpčiukai, sušukuoti ant šono, atrodo taip, lyg būtų „suguldyti“ vėjo. Jų dėka veidas atrodys kiek ištįsęs. Tokius kirpčiukus gali drąsiai nešioti prie tiesių plaukų. Jei tavo kakta žema, tau tiks šukuosenos su aukštai viršugalvyje susegtais plaukais ir net ekstravagantiškai aukštai sušiaušti plaukai. Taip pat tiks ir sušiaušti kirpčiukai ar garbanos bei šukuoseną papuošiantis plonas lankelis, kuris šį sezoną ypač madingas. Tokia šukuosena optiškai plonina veidą, akcentuojama nosis ir smakras.

Žingsnis po žingsnio: sausas plaukų sruogas supurkšk plaukus tiesinančia priemone. Atskirk juos įstrižu sklastymu. Atsisakyk šukuosenų be kirpčiukų, ir su kirpčiukais dengiančiais visą kaktą.

Plati nosis

Iškarpytos sruogelės suteikia lengvumo, tarsi sklandymo ore įspūdį. Jos pridengia kaktą ir skruostus, nukreipdamos dėmesį nuo plačios nosies. Šukuosena daro nosį vizualiai siauresne, o skruostus lieknesniais, sušvelnina grubius ir aštrius veido bruožus.

Žingsnis po žingsnio: padžiovink plaukus džiovintuvu. Ant sruogų užtepk plaukų apimtį didinančias putas. Su apvaliu plaukų šepečiu pakelk sruogas nuo šaknų. Plaukus supurkšk vidutinio stiprumo fiksacijos laku ir iškedenk juos pirštais. Atsisakyk lygaus kare kirpimo. Taip pat netiks šukuosenos su tiesiu sklastymu. Atmink: lygiai sušukuoti ir atidengiantys veidą plaukai nedėkingai paryškina profilį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis