Grožio triukas: makiažas, kuris nenubėgs net per didžiausius karščius

Nesvarbu, ar einate į šventę, ar ruošiatės būsimai vasaros išvykai, temperatūrai kylant, svarbu pakoreguoti savo kasdieninį makiažą. Laimei, yra keletas žingsnių, kurių galite imtis, norėdamos užsitikrinti, jog net ir pačiu karščiausiu oru jūsų makiažas nesulips, o akių tušas nenubėgs.

1. Pirma - koreguojamasis makiažo pagrindas. Norėdamos gaivios ir skaisčios veido odos spalvos, kuri išliktų visą dieną, prieš tepdamos kreminę pudrą, visada naudokite odą koreguojamąjį makiažo pagrindą. Ieškokite makiažo pagrindo, kuriame yra silikono (svarbiausio komponento daugumoje iš ilgai išliekančių priemonių formulėse), kuris veiks kaip barjeras tarp drėgmės ir jūsų odos.

2. Rinkitės kreminę pudrą silikono pagrindu. Kaip ir makiažo pagrindo atveju, silikono turinčios kreminės pudros yra ilgiausiai išliekančios ir yra geriausias pasirinkimas, kai susiduriama su drėgme.

3. Kreminiai arba putų pagrindo šešėliai. Įveikite karštį ir vietoj birių naudokite kreminius akių šešėlius ir skaistalus. Kreminės priemonės suteikia jums gražų, natūraliai atrodantį spindesį ir jos nesulips. Papildomai apsaugai ieškokite ilgai ant veido išliekančių priemonių.

4. Naudokite vandeniui atsparų maskuojantį kremą. Jei akių tušas yra vienintelė vandeniui atspari priemonė jūsų makiažo krepšelyje, tuomet laikas eiti apsipirkti. Daug pigmentų turintis, vandeniui atsparus maskuojantis kremas paslėps tamsius ratilus ir dėmes, net ir per didžiausius karščius.

5. Nepamirškite savo blakstienų. Norėdamos sodrių blakstienų ir akių kontūro, kuris nenubėgtų, naudokite vandeniui atsparų skystą akių kontūrų pieštuką ir vandeniui atsparų akių tušą. Meškėno akys niekada neatrodo patraukliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis