Grožio patarimai blyškiaveidėms: koks makiažas ir šukuosena pavers gražuolėmis?

Jei nuolat sulauki klausimo, ar nesergi, greičiausiai turi labai šviesią odą. Nesistenk paruduoti kepdama saulėje ar soliariume. Taip tik greičiau sulauksi pirmųjų raukšlių. Ir nenaudok gerokai tamsesnės kreminės pudros. Atrodysi kaip su kauke. Geriau išmok kelių gudrybių ir galėsi džiaugtis karališkai porcelianine, bet skaisčia oda.

Kreminė pudra turėtų tikti idealiai: nei tonu per tamsi, nei per šviesi. Pudrą tepk ant žandikaulio linijos. Čia geriausiai matysis ar spalvos sutampa. Jei nesi, tikra išeik pasižiūrėti į dienos šviesą.

Nude stiliaus lūpoms - ne. Labai šviesūs, ar kūno spalvos lūpų dažai panaikins paskutinius gyvybės ženklus veide. Atrodysi panaši į vaiduoklį.

Ryškios lūpos – taip! Blyškiai odai sveiko raudonio suteiks vaiskios ar ryškios spalvos, kaip rožinė, persiko, koralų ar raudona.

Skaistalai būtini. Jei juos pamirši, atrodysi ligota. Akys ir lūpos švies, o oda bus pernelyg blyški. Skaistalus tepk ne tik ant žandų obuoliukų, bet ir šiek tiek kaktos šonuose, ant smakro, žandikaulio linijos.

Mėlyniems ir žaliems akių šešėliams – taip! Ypač jei tavo akys žalsvos ar melsvos. Jei rudos, rinkis levandų, šokolado ar pilkų atspalvių akių šešėlius. Blakstienų tušas gali būti juodas arba pora tonų tamsesnis nei tavo akių šešėliai.

Nude stiliaus akims – ne. Venk kūno spalvos ar šviesių akių vokų šešėlių. Jie neišryškins akių, o tik jas paslėps. Ši taisyklė negalioja, jei tavo akys natūraliai ryškios, tamsios ir naudoji tamsią akių kontūro plunksnelę.

Saulės bučinius imituos bronzinė pudra. Jei nenaudoji skaistalų su šviesia bronzine pudra perbrauk po skruostikauliais, palei žandikaulio linijas, per smakrą, kaktos vidurį ir nosį. Tai sukurs švelnaus įdegio efektą.

Atsargiai – juodi plaukai. Jei nori juodų plaukų, rizikuoji tapti Mirtiše Adams. Pavojinga ir pilkšva ar šiaudų spalva – gali tapti pilka kaip asfaltas. Geriau rinkis rudą atspalvį ar platininės blondinės įvaizdį. Blyškiai porcelianinei odai itin tinka raudoni, kaštonų ar lapės kailio spalvos plaukai.

Šviesiems drabužiams – ne. Sniego baltumo, kūno ir kitų pastelinių spalvų drabužiai suteiks dar didesnio blyškumo. Lygiai taip pat rizikinga juoda spalva. Ji dar labiau pabrėš odos baltumą.

Ryškūs drabužiai – taip! Ryškios spalvos ir margi drabužių raštai itin tinka itin šviesios odos savininkėms. Veidas atrodo bemat gyvesnis ir skaistesnis. Svarbiausia pasirinkti koks atspalvis tinka – šaltas ar šiltas.

Blyški oda – tai ne pilkšva oda. Šviesi oda labai greitai praranda skaistumą ir tampa pilka. Jei nori to išvengti, gerk daug vandens, visada vakare nuvalyk makiažą, tepk drėkinamuoju kremu ir kartą per savaitę odą nušveisk švelniu šveitikliu.

Apsauga nuo saulės – būtina. Šviesi oda itin neatspari saulės spinduliams. Todėl net žiemą naudok kremą su 10 ar 15 SPF , o vasarą papildomai tepkis apsauginiu nuo saulės kremu ne mažesniu kaip 30 SPF.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis