Sparčiai populiarėja nauja pavojinga grožio manija

Grožio ir lieknėjimo manijų buvo visokių: merginos kraustėsi iš proto dėl tarpo tarp šlaunų, „Bikinio tilto“ ar duobučių skruostuose. Tačiau dabar sparčiai populiarėja dar viena grožio mada, tiksliau rūpestis: merginos ir moterys kaip niekada iki šiol susirūpinusios savo veido porų dydžiu!

Keistoji manija jau spėjo gauti ir atitinkamą pavadinimą „Porexia“, ją tirti ėmėsi kompanija „L'Oreal“. Tyrimo rezultatai - šokiruojantys, net pusė apklaustųjų moterų ir merginų nerimauja dėl per daug išsiplėtusių veido porų. Ši manija merginas apsėda ypač jauname amžiuje: net 21% visų dėl porų besijaudinančių buvo 15-21 metų merginos. Dažna jų tikino, kad vengia fotografuoti „selfie“ tipo nuotraukas, nes jose ypač matosi išsiplėtusios poros. Vyresnės moterys tikino, kad išsiplėtusios veido poros jas erzina labiau nei raukšlės.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Pasitikrink, ką apie tave atskleidžia tavo gimimo data
Gatvės mada: jaunimas demonstruoja neįpareigojantį stilių(FOTO)
Kaunietė lieknėjimo guru įvardijo, kokias svorio metimo klaidas daro pradedančiosios(INTERVIU)


Vidutiniškai suaugęs žmogus ant kūno turi 5 milijonus porų, 20000 jų yra ant veido. 13% apklaustųjų teigė, kad apie savo poras pagalvoja daugiau nei 7 kartus per savaitę! Be to, 14% merginų tikino, jog nerimas dėl išsiplėtusių porų jas vargina einant į pasimatymus, nes joms atrodo, kad vaikinams dėl šio odos trūkumo jos pasirodys nepatrauklios. Apklausus vyrus paaiškėjo, kad merginos išgyvena be reikalo: daugiau nei pusė apklaustų vyriškosios giminės tikino, kad nė karto nėra atkreipę dėmesio į merginos veido poras.

Merginos, nekvaršinkite sau galvos dėl mažų odos netobulumų, gyvenime yra svarbesnių dalykų!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis