Grožio pasaulį užvaldė keista tendencija(FOTO)

Vasaros madas diktuoja festivaliai: būtent iš kūrybingų festivalių mylėtojų į gatves atkeliavo „vaivorykštiniai“ plaukai, pintos skrybėlės ar botai. O šįmet festivaliai diktuoja ir dar vieną madą - „ombre“ blakstienas.

Plaukų dažymo stilius „ombre“ - anokia naujiena, tačiau, panašu, kad jis nuo galvos persikelia ant blakstienos: smarkiai populiarėja spalvotos „ombre“ blakstienos, kuomet blakstienų galiukai nudažomi ryškiomis spalvomis, o šaknys paliekamos natūralios spalvos.

Tačiau dažniausiai merginos nesivargina kasdien skirtingomis spalvomis dažyti blakstienų, o renkasi priauginamas spalvotas blakstienas. Priauginamos blakstienos dabar - itin populiarios, prie jų populiarumo prisidėjo ir realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, viešai prisipažinusi, kad naudoja priauginamas blakstienas,

Kaip atrodo ombre blakstienos, rasi čia

Tačiau kol kas spalvotos „ombre“ blakstienos - brangokas malonumas, Vakarų salonuose jų priauginimas kainuoja apie 400 lt, o procedūra trunka 2 valandas. Tinkamai parinkta spalvotų blakstienų spalva puikiai pabrėžia natūralią akių spalvą, tiesiog svarbu pasirinkti spalvą, priešingą natūraliai tavo blakstienų spalvai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis