3 būdai pašviesinti plaukus jų nedažant

Vasarą dažna mergina trokšta permainų, atnaujinti savo garderobą ar išvaizdą. Atsinaujinti puikiai padeda nauja plaukų spalva, tačiau dažant plaukus jie ilgainiui gali susilpnėti, išsausėti ir pradėti skilinėti. O ar yra būdas „neskausmingai“ pašviesinti plaukus? Tuoj išsiaiškinsime.

Citrinų sultys

Citrinų sultimis išpurkšti ir saulės veikiami natūraliai šviesūs plaukai gali nemenkai pašviesėti. Jei svajoji apie saulės nugairintas šviesias sruogeles, į butelį su purkštuku įpilk ketvirtadalį puodelio citrinų sulčių ir 3 ketvirtadalius puodelio vandens. Gautu mišiniu išpurkšk plaukus kiekvieną kartą prieš eidama degintis ar prieš leidžiant dieną lauke. Per vasarą plaukai žymiai pašviesės!

Savaitės skaitomiausi straipsniai

„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)
Vilniaus verslininkų dukra: džiaugiuosi, jei piniginėje turiu bent 20 litų(INTERVIU)
Tikrasis šių žvaigždžių amžius stebina(FOTO)


Ramunėlių arbata

Šis būdas labiau tinka tamsesnius plaukus turinčioms merginoms, tačiau plaukai šviesėja lėčiau. Pasidaryk ramunėlių arbatos, leisk jai atvėsti ir kaskart perplauk ja švarius plaukus. Ilgainiui net ir natūraliai tamsūs plaukai ims šviesėti.

Medus

Nors medus laikomas labiau kondicionavimo priemone, tačiau, pasirodo, juo galima plaukus šiek tiek ir pašviesinti. Tau reikės skysto metaus ir distiliuoto vandens. Sumaišyk šiuos ingredientus iki beveik skysčio tirštumo masės ir ištepk plaukus per visą ilgį. Palaikyk valandą ir gerai išplauk įprastu šampūnu. Plaukai ne tik pašviesės, bet bus glotnesni bei paslankesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis