4 grožio programėlės, norinčioms geresnės išvaizdos

Šiandien nebūtina kardinaliai pakeisti plaukų spalvos norint sužinoti, ar tau ji tiks. Tereikia į savo išmanųjį telefoną parsisiųsti programėlę, kuri ne tik parodys, kaip atrodysi su nauja plaukų spalva, bet ir patars, koks atspalvis pabrėš tavo akių ar odos spalvą.

Šiuolaikinės merginos net ir grožiui naudoja išmaniąsias technologijas. O kodėl gi nepasekus jų pavyzdžiu ir nepasidairius, kokios programėlės duos geriausių specialiai tau skirtų grožio patarimų?

Savaitės skaitomiausi straipsniai

Vilniaus verslininkų dukra: džiaugiuosi, jei piniginėje turiu bent 20 litų(INTERVIU)

„L'Oreal Makeup Genius“

Ar norėtum išbandyti naujausias kosmetikos priemones savo namuose neišleisdama nė cento? Dabar tai - įmanoma, nes kosmetikos kompanija „L'Oreal“ ką tik pristatė naują ilgai lauktą projektą - programėlę „Makeup Genius“. Jos dėka gali išbandyti makiažui skirtą „L'Oreal“ produkciją rankose turėdama tik savo telefoną. Kaip tai veikia? Programėlė priekinės telefono kameros pagalba nuskanuoja 64 tavo veido taškus, kurie vėliau leidžia tiksliai „užtepti“ tavo pasirinktą kosmetikos priemonę. Programėlė ypatinga tuo, kad vartotojas jaučiasi lyg žiūrėdamas į veidrodį, nes bandomos makiažo priemonės „juda“ kartu su veidu, todėl galima įvertinti, kaip kosmetikos priemonių atspalviai atrodo skirtingame apšvietime ir kaip dera vienas su kitu. Gaila, tačiau kol kas šios programėlės Lietuvos vartotojams parsisiųsti negalima.

„Beautiful Me“

Nežinai, kokio atspalvio makiažo pagrindas, skaistalai ar šešėliai tau tinka? Nebesuk sau galvos ir nesvajok apie makiažo meistro konsultaciją. Programėlė „Beautiful Me“ išrinks iki 50 tavo veido nuotraukų (naudojant „Facebook“ arba parinkus nuotraukas iš telefone esančio albumo), pagal kurias nustatys tikslų tavo odos atspalvį, seks pirmuosius senėjimo požymius ir patars, kokių atspalvių kosmetikos priemones ar plaukų dažus pasirinkti. Pagaliau žinosi, kas tau iš tikrųjų tinka! „iOS“ vartotojai programėlę gali parsisiųsti čia.

„Hair Color“

Esi tamsiaplaukė, tačiau vis dažniau susimąstai, kaip atrodytum nusidažiusi plaukus šviesiai? Neskubėk pirkti pačių stipriausių šviesinančių plaukų dažų, geriau išbandyk programėlę, leidžiančią iškart pakeisti plaukų spalvą. Tau tereiks nusifotografuoti naudojant telefono kamerą ir pažymėti plaukų augimo liniją. Eksperimentuok ir išsirink naują plaukų spalvą! „iOS“ versiją rasite čia, „Android - čia.

„Virtual Nail Salon“

Mėgsti dažnai keisti nagų spalvą, bet nuolat pritrūksti naujų idėjų? Išbandyk programėlę „Virtual Nail Salon“, kurią naudodama galėsi eksperimentuoti kurdama įvairiausius nagų lako spalvų derinius, ornamentus ar net žiedus. „iOS“ versiją rasi čia, „Android“ - čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis