Pavojinga plaukų priežiūros gudrybė, kurią dievina supermodeliai

Kuri mergina nenorėtų atrodyti lyg „Victoria's Secret“ modelis? Daugelis pasaulio merginų savo plaukų stilistų reikalauja, jog joms sukurtų tokias garbanas, kokiomis didžiuojasi apatinio trikotažo „angelai“. Tačiau kas galėjo pagalvoti, kokiomis priemonėmis garsiosios manekenės savo plaukus prižiūri?!

Brazilė manekenė Barbara Fialho atskleidė, kad suskilinėjusių plaukų galiukų išvengia ne reguliariai juos kirpdama, o... degindama! Specialiame salone jai atliekama procedūra, pavadinimu „Velaterapia“, kurios metu suskilinėję plaukų galiukai tiesiog nusvilinami ugnimi. Skamba pavojingai, tiesa?

Savaitės skaitomiausi straipsniai

TESTAS: ar moki atskleisti savo grožį?


Brazilijoje itin populiari procedūra paprastai trunka apie 3 valandas, o salonai, atliekantys „Velaterapią“ atskleidžia, kad nusvilinami tik suskilinėję plaukų galiukai, plaukai po procedūros atrodo ir yra daug sveikesni. O svarbiausia - nereikia kirpti nė centimetro viso plaukų ilgio!

Barbara Fialho
Barbara Fialho
Vida Press

Šia kiek neįprasta procedūra susižavėjo ir Barbaros kolegės „Victoria's Secret“ manekenės. Alessandra Ambrosio ir Isabeli Fontana taip pat savo plaukų sveikatą saugo salone atliekama procedūra. Primename, kad namuose pačioms atlikti šią procedūrą tikrai nerekomenduojame, galite ne tik plaukus nusvilti, bet ir patirti rimtų nudegimų ar net sukelti gaisrą!

Kaip atliekama „Velaterapia“ galite pamatyti čia

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis