Kokias šukuosenas vasarai renkasi ryškiausios žvaigždės?(FOTO)

Vasara – metas, kai gali džiaugtis pačiomis įvairiausiomis ir ryškiausiomis šukuosenomis. Plaukų nereikia slėpti po šilta kepure ar ausinėmis, tad puikuokis ilgomis kasomis, bangomis ar spalvingomis sruogelėmis. Idėjų vasariškai šukuosenai pasisemk iš garsių stiliaus ikonų.

Atlikėjos Rita Ora bei Lily Allen jau ne kartą savo instagramo profiliuose dalinosi nuotraukomis, kuriose jų galvas puošia it gyvatėlės išsiraičiusios kasų pynės. Galbūt vaikystėj tau mama pindavo vadinamąjį drakoniuką? Dabr toks vėl grįžta į madą. Drakoniuko pynimas derinamas su šlapių plaukų efektu, taip pat įpinamos spalvingos kaselės, šukuosenai suteikiančios žaismingumo.

Rita Ora
Rita Ora
Instagram.com nuotr.

Lily Allen
Lily Allen
Instagram.com nuotr.

Rita Ora
Rita Ora
instagram.com ir AOP nuotr.

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne
Instagram.com nuotr.

Pabandyk kasas derinti su palaidais plaukais, tokią šukuoseną pamėgo dainininkė Nicole Scherzinger. Šiek tiek pavėlusi savo tamsius plaukus (kad jie įgautų daugiau apimties), Nicole ties pakaušiu susipina dvi ilgas kasas. Reperė Iggy Azalea taip pat renkasi kasas, tačiau pynimą ji pradeda nuo pat smilkinių.

Nicole Scherzinger, Iggy Azalea
Nicole Scherzinger, Iggy Azalea
AOP ir instagram.com nuotr.

Dar vienas būdas suteikti šukuosenai vasariško įvaizdžio – plaukus nusagstyti gėlėmis. Puoštis gėlių vainikais ir žiedais ypač populiaru festivalių metu, tačiau aktorės Elle Fanning ir Vanessa Hudgens taip pasidabinusios žingsniuoja ir miesto gatvėmis. Prie romantiškos šukuosenos jos derina bohemišką įvaizdį: plazdančios maksi sukneles, odinius sandalus, apvalius akinius nuo saulės ir aksesuarus su kutais.

Elle Fanning
Elle Fanning
Instagram.com nuotr.

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Instagram.com nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis