4 tavo įpročiai, dėl kurių randasi spuogai

Dažna jauna mergina turi riebią arba mišrią odą, tačiau tikrai ne kiekviena jų mokama tinkamai savo veido oda pasirūpinti. Vienos niekaip negali nespaudyti spuogų, kitos vadovaujasi dažnai klaidingais mitais ir taip odą ne puoselėja, o tik dar labiau jai kenkia.

1. Deginimasis nepadės išdžiovinti spuogų.

Vasarą visos norime turėti tolygiai įdegusią spindinčią odą. Tačiau manyti, kad saulės ar soliariumo spinduliai padės išdžiovinti spuogus, smarkiai klysti. Taip, saulės spinduliai džiovina odą, tačiau norėdama jų pagalba panaikinti spuogus darai sau „meškos paslaugą“: neapsaugota oda veikiama saulės spindulių greičiau sensta, randasi raukšlės ir kiti odos netobulumai. Todėl net jei turi riebią odą, jai būtinas kremas, kuris saugo nuo žalingų spindulių.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Pavojinga plaukų priežiūros gudrybė, kurią dievina supermodeliai
Pirmosios mėnesinės pavertė internetine sensacija(VIDEO)

„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)

2. Mano oda riebi, todėl jai kremo tikrai nereikia

Tai - viena dažniausiai riebią odą turinčių žmonių daromų klaidų. Jie įsitikinę, kad drėkinant riebią veido odą rasis dar daugiau spuogų. Tačiau ar žinojai, kad sausindama odą prausikliais ir šveitikliais verti ją išskirti daugiau riebalų ir taip atsiranda dar daugiau spuogų? Odą būtina drėkinti, tačiau svarbu pasirinkti tam tinkamą priemonę. Jei tavo oda yra labai riebi, naudok specialius losjonus, kurių sudėtyje nėra aliejaus, taip apsaugosi savo poras nuo užsikimšimo. Labai svarbu rasti sau tinkamiausią

3. Odos blizgesį būtina maskuoti biria pudra

Ryte pasidarei tiesiog tobulą makiažą, o po poros valandų žvilgtelėjusi į veidrodį pamatei, kad veido oda pradėjo blizgėti? Tokiomis akimirkomis dažna mergina griebiasi birios arba kompaktinės pudros, kuria bando paslėpti nepageidaujamą blizgesį. Blizgesį gal ir pavyks paslėpti, tačiau ar žinojai, kad tokiu būdu neleidi savo odai kvėpuoti? Oda po pudros sluoksniu ima džiūti ir bando atstatyti drėgmę išskirdama daugiau riebalų. Taip patenki į užburtą ratą: maskuoji, nes oda blizga, oda dar labiau blizga, nes maskuoji... Ką daryti? Įsigyk specialių riebalus sugeriančių veido popierėlių ir bent kartą per savaitę leisk odai pailsėti nenaudodama jokios dekoratyvinės kosmetikos.

4. Nekaltink vien savo genų

Taip, riebią veido odą galbūt paveldėjai iš savo tėvų ar senelių. Tačiau tai nereiškia, kad viskas prarasta ir tu visą gyvenimą turėsi veidrodyje skaičiuoti spuogus. Kad ir kokį genų „rinkinį“ paveldėjai, naudodama tinkamas priemones, sveikai maitindamasi ir tiesiog savimi rūpindamasi gali pasiekti neblogų rezultatų. Jeigu tavo mamą kamavo spuogai ir po paauglystės jai liko daugybė mažų randelių, nereiškia, kad ir tau taip atsitiks. Tinkamai prižiūrėta net ir riebi oda ilgainiui normalizuojasi ir nebekelia tiek problemų. Todėl jei turi tikrai rimtų odos problemų, apsilankyk pas kosmetologą konsultacijai ir išsiaiškink, kas „kaltas“ dėl tavo spuogų: genai, o gal visgi kasdieninis greitas maistas, šokoladas, nemiga ir skysta pudra?..

Nori daugiau grožio naujienų? Balsuok už savo mėgstamiausią temą ir laimėk prizus čia!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis