Ką tavo dažniausiai naudojama nagų lako spalva pasako apie tave?

Apie tavo charakterį gali pasakyti daug kas: drabužiai, rašysena, šukuosena ir net rankinė. Ne išimtis ir dažniausiai naudojamo nagų lako spalva.

Jei tavo nagai juodos spalvos:

Juodą suknelę vilkėti gali kiekviena, tačiau nagus juodai lakuojasi reta. Jei viena iš jų esi tu, tai rodo tavo maištingą būdą. Juodą nagų laką dažnai mėgsta kūrybingos merginos, mąstančios itin originaliai.

Jei tavo nagai neoninės spalvos:

Jei nagus dažnai lakuoji labai ryškiomis spalvomis kaip salotine, fuksijų rožine ar citrinų geltonumo, mėgsti dėmesį ir esi aktyvi. Tavo energija veržiasi per kraštus, o draugai vadina charizmatiška.

Jei tavo nagai pastelinių spalvų:

Jei nagus dažai šviesiai rožine, smėlio ar rausva spalvomis, esi ramaus būdo, bet pasitikinti savimi. Tau nereikia kitiems įrodinėti, kad esi pati geriausia. Mėgsti elegantišką stilių.

Jei tavo nagai oranžinės spalvos:

Jei nagus mėgsti lakuoti apelsinų ar persimonų spalvomis, esi impulsyvi, mėgsti originalų stilių, bet kartu seki mada.

Jei tavo nagai vyšnių ar violetinės spalvos:

Tamsių spalvų nagai visuomet atrodo puikiai – klasika su pipiru. Tačiau tokios spalvos labiau tinka vyresnėms. Jei taip lakuojiesi nagus, esi brandesnė už bendraamžius ir mėgsti vilioklės įvaizdį.

Jei tavo nagai baltos spalvos:

Balta spalva iškart atkreipia dėmesį. Jei nagus lakuoji baltai, seki madą, nebijai dėmesio ir trykšti jaunatvišku optimizmu.

Jei tavo nagai margi:

Jei mėgsti piešinius ar skirtingų spalvų manikiūrą, esi linksmo būdo ir kompanijos siela.Tavo draugai šalia niekada nenuobodžiauja.

Jei tavo nagai raudonos spalvos:

Jei nagus lakuoji klasikine raudona spalva, esi konservatyvi ir kiek piktoka. Mėgsti, kad kiti tau paklustų ir neprieštarautų tavo nuomonei.

Jei tavo nagai padengti permatomu laku ar visai nelakuoti:

Spalvotas nagų lakas reikalauja priežiūros – jį nuolat reikia atnaujinti. Jei renkiesi permatomą nagų laką ar visai nelakuoji nagų, mėgsti natūralumą arba esi pernelyg užimta kitais dalykais ir standartinis grožis tau nerūpi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis