Kokį manikiūrą turi išbandyti dar šią vasarą

Šią vasarą madingos ryškios spalvos. Ypač makiažo ir manikiūro. Tačiau jei makiažą geriau derinti prie veido bruožų, akių, odos ir plaukų spalvos, tai lakuodama nagus gali drąsiai eksperimentuoti. Išbandyk, penkias populiariausias manikiūro tendencijas. Svarbiausia, kad nagai nebūtų labai ilgi ir smailėjantys. Madingiausia forma – užapvalinta kvadratinė ir trumpi nagai.

Kiek nagų, tiek spalvų. Visus vienos rankos nagus lakuok 5 skirtingų spalvų nagų lakais. Tačiau jos turėtų būti iš tos pačios paletės: raudonų atspalvių, geltonų ar mėlynų atspalvių. Jei neturi penkių spalvų nagų lako, pakaks it keturių ar trijų.

Manikiūras vasarai
Manikiūras vasarai

Violetinė ir sidabrinė. Metalu žvilgantys nagai šios vasaros topas. Derink violetinį nagų laką su sidabriniu. Violetine ar sidabrine spalva dažyk kas antrą nagą arba viena spalva vienos rankos nagus, kitos – kita.

Manikiūras vasarai
Manikiūras vasarai

Išdykęs prancūziškas manikiūras. Nors jis laikomas klasikiniu, tačiau jau keleri metai yra visai nemadingas. Tačiau, jei nedrįsti spalvotai marginti visų nagų, ši prancūziško manikiūro atmaina kaip tik tau. Nagus lakuok bespalviu laku, o nago viršūnėlę – spalvotų. Kuo daugiau įvairių spalvų, tuo linksmiau.

Manikiūras vasarai
Manikiūras vasarai

Blizgučiai ir raštai. Derink raštus ir blizgučius. Kiekvienos rankos vieną nagą išpiešk geometriniais raštais, o kitą tepk blizgiu laku. Likę nagai tegul būna vienspalviai. Svarbiausia, kad raštuoto nago spalvos derėtų su vienspalviais. Taip nagai atrodys skoningai ir įdomiai.

Manikiūras vasarai
Manikiūras vasarai

Geltoni nagai. Tai vasaros spalva. Kitais metų laikais ji atrodo per daug maištinga. Lakuok nagus geltonai ir nustebsi, kad ji tiks kone prie visų spalvų. Jei viena spalva nulakuoti visi nagai atrodo nuobodžiai, derink ją su violetine, mėlyna, žalia ar raudona. Šiomis spalvomis lakuok tik vienos rankos du nagus.

Manikiūras vasarai
Manikiūras vasarai

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis