Nauja grožio mada verčia merginas ryžtis drastiškiems pokyčiams(FOTO)

Daugelis itin šviesią odą turinčių merginų vos pašildžius pirmajai pavasario saulei „pasipuošia“ strazdanėlėmis.Vienoms tai - gražiausias aksesuaras, o kitos, mažiau savo oda patenkintos, strazdanas maskuoja. Tačiau šiandien, kai merginos iš kailio neriasi norėdamos kuo geriau atrodyti „selfie“ nuotraukose, tos, kurios turi strazdanų, vis dažniau ryžtasi drastiškai jų šalinimo procedūrai.

Ši, lazeriu atliekama procedūra, ypač išpopuliarėjo Didžiojoje Britanijoje, kur kiekvienas britas vidutiniškai turi po 35 strazdanas. Tačiau tai - tik minimumas, daugybės britų veidai tiesiog nusėti strazdanomis, tai jau tapo beveik skiriamuoju tautos ženklu.

Skaitomiausi savaitės straipsniai:

3 lengvai padaromos šukuosenos karštai dienai(VIDEO)
Pavojus, kuris tyko apkūnių „Instagram“ vartotojų(FOTO)
Lieknumo standartų neatitikusi manekenė rėžė atkirtį kritikams(FOTO)

Daugelis bričių naudoja maskavimo priemones, norėdamos savo strazdanas paslėpti, o tos, kurios jau negali į savo strazdanas žiūrėti, moka apie 2800 Lt už jų panaikinimą lazeriu.

21-erių britė Sally Whittle portale dailymail.co.uk dalinasi savo išgyvenimais ir demonstruoja nuotraukas „prieš“ ir „po“ (jas rasite čia).

„Anksčiau ant savo veido tepdavau didelius kiekius skystos pudros, tačiau storas jos sluoksnis niekada neatrodė natūraliai“, - problemomis dėl strazdanų dalinosi britė. „Nemėgau atostogauti šiltuose kraštuose, nes dėl karšto oro negalėjau teptis tiek daug pudros ir bijojau maudytis baseine, kad pudra nenusutrintų. Atostogų metu atrodydavau kaip viena didelė vaikščiojanti strazdana“.

Sally nusprendė nebesikankinti ir ryžosi tūkstančius kainuojančiai lazerio procedūrai, kurios metu oda pašviesinama ir dėl to spuogų palikti ar kitokie randai tampa mažiau matomais. Taip pat ši procedūra naikina ir strazdanas jas pašviesindama. Jau po pirmosios procedūros Sally pastebėjo odos pokyčius, tačiau jai prireikė 4, kad pagaliau būtų patenkinta savo oda. „Mano draugai sako, kad dabar mano oda - tobula, o man ji vis dar atrodo keistai, juk ilgą laiką jos tiesiog nekenčiau“, - apie išvaizdos pokyčius pasakojo britė.

Nors ši mada populiarėja, tačiau daugelis strazdanų turinčių merginų didžiuojasi gamtos dovana ir net nemano jų maskuoti. Viena jų - serialo „Hart Of Dixie“ žvaigždė Rachel Bilson, kuri savęs tiesiog neįsivaizduoja be strazdanų!


Rachel Bilson. AOP nuotrauka

O tu ar ryžtumeisi tokiai procedūrai vien tam, kad panaikintum strazdanas?


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis