Grožio triukas: makiažo gudrybės naudojant popierių(VIDEO)

Nė viena mergina negimė mokėdama pasidaryti tobulą makiažą. Šiam talentui išugdyti teks praleisti ne vieną valandą prieš veidrodį!

Gerai, kad „YouTube“ galima aptikti ne vieną tūkstantį talentingiausių makiažo meistrų, besidalinančių savo atradimais ir gudrybėmis. Bene garsiausia jų - Michelle Phan, kurios „YouTube“ klipai buvo tokie populiarūs, kad atnešė jai nemažus pinigus ir kosmetikos verslą.

Šįkart pasidalinsime labai naudingu Michellės patarimu, kaip palengvinti sau makiažo procedūrą naudojant... vizitines korteles! Pasirodo, jos gali pasitarnauti formuojant antakius, brėžiant akių kontūro linijas, dažant blakstienas ar kontūruojant veidą!

1. Antakiai. Pridėkite vizitinę kortelę prie antakio taip, kad jos briauna sutaptų su antakio linija. Atsargiai makiažo teptuku užtepkite pasirinktos spalvos antakių šešėlius ar naudokite antakių pieštuką. Antakiai iškart atrodys ryškesni ir tvarkingesni.

2. Akių kontūras. Norėdami susikurti „katės akių“ makiažą, pridėkite vizitinės kortelės briauną prie išorinio akies kampučio ir formuokite linijos apatinę dalį. Vėliau pridėkite kortelę iš viršaus ir užpildykite linijos tarpelius.

3. Blakstienos. Norėdamos apsaugoti akių vokus nuo blakstienų tušo, tiesiog pridėkite vizitinę kortelę prie voko taip, kad jis remtųsi į blakstienų šaknis. Taip dažydamos blakstienas neištepsite vokų ir jas padengsite didesniu kiekiu tušo.

4. Skruostams. Pridėkite vizitinę kortelę prie skruosto taip, kad jos briauna liestų labiausiai įdubusią skruosto dalį. Padenkite skruostus skaistalais. Patraukusios vizitinę kortelę pastebėsite aiškią skaistalų sukurtą liniją, ją sušvelninkite pudros šepetėliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis