6 šukuosenos variantai, kuriems vaikinai nėra pajėgūs atsispirti (FOTO)

Nors šukuosenas bei kirpimus būtina rinktis ne pagal vyraujančius mados vėjus, bet pagal odos atspalvį, veido formą bei akių spalvą, daugelis mūsų seka kiekvieną žinią apie šukuosenų stiliaus naujoves. Iš tiesų, nereta idėją galime pasisavinti ir sėkmingai pritaikyti sau!

Visgi kai kalba pasisuka apie vaikinus, jie nėra linkę dievinti merginų drastiškų šukuosenų transformacijų. Kodėl taip teigiame? Remiamės užsienio portalo Reffinery29 apklausa, kurios esmė buvo išsiaiškinti, kokios merginų šukuosenos vaikinų akimis yra patraukliausios. Pasirodo, tai gana standartinės, daugelio pamiltos šukuosenos! Galbūt pernelyg nenustebins, bet paskaityti bus tikrai įdomu.

Paplūdimio garbanos. Pirmoje vietoje rikiuojasi ne kas kita, o banguoti plaukai. Tiesa, vaikinai dievina laisvų, vadinamųjų paplūdimio bangų šukuoseną. Net jei šią vasarą nebuvau pajūryje, visuomet gali apsimesti, kad tavo garbanas suformavo būtent jūra. Norėtum pasipuošti paplūdimio bangelėmis? Drėgnus plaukus supink į keletą tvirtų kasų ir palik per naktį. Ryte jas lengvai sutaršyk ir papurkšk plaukų laku. Nerūpestingos garbanos – svarbiausias žavesio aksesuaras!

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Retro šukuosena. Paslaptinga, senus laikus menanti retro stiliaus šukuosena rikiuojasi antroje vietoje. Ji vaikinams, ko gero, primena Marilyn Monroe gyvavimo laikus ir puošnų praeityje vyravusį stilių. Ką gi, retro bangoms atlikti reikės šiek tiek kantrybės ir nemažai plaukų lako. Perskirk plaukus skyrimu per šoną ir susuk karštu plaukų formavimo prietaisu. Plaukus šiek tiek pašukuok, kad bangos taptų švelnesnės. Suėmusi kasą susuk į tvarkingą kuodą pačioje pakaušio apačioje, sutvirtink smeigtukais. Jei priekyje plaukai trumpesni, likusias sruogas prisek šonuose. Tvarkingai suformuok bangas ties kakta ir ausimis, užfiksuok šukuoseną plaukų laku.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Bohemiškas kuodas. Nors vaikinams gražu pažiūrėti į vakarines šukuosenas, kasdieniniam variantui jų akimis pamaloninanti geriausia yra laisvo, bohemiško stiliaus šukuosena. Vėl gi -plaukus banguojant! Glotnūs viršugalvyje į kuodą susukti plaukai jau tapo kasdienybe. Tokia šukuosena ypač populiari buvo šiltuoju metų laiku, kai nereikėjo galvos slėpti po kepure. Bohemiškumą kuria bangos, tad prieš sukant plaukus į kuodą, teks juos sugarbanoti. Nekelk kuodo labai aukštai, verčiau tegul būna žemiau. Leisk sruogoms šiek tiek išsidraikyti, kad atrodytum romantiškiau. Ir nepamiršk išskirtinių auskarų!

Ana de Armas
Ana de Armas
Vida Press

Tiesūs it styga plaukai. Gera žinia toms, kurių plaukai tiesūs tarsi stygos - vaikinai šią šukuoseną įvardino kaip vieną patraukliausių. Puiku, kai plaukai tiesūs iš prigimties, tačiau neretai juos reikia tiesinti naudojant tiesinimo žnyples. Dar viena ypatybė - sklastymas per vidurį. Deja, toks sklastymas tinka ne visoms, todėl prieš rinkadmasi sklastymo rūšį, gerai apmąstyk, koks sklastymas tau tinka pagal veido formą.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Paprastoji arklio uodegėlė. Manai, jog tai pati nepatraukliausia ir vaikinus bėgti šalin verčianti šukuosena? Anaiptol. Vaikinų teigimu, su ja mes atrodome paprastai, bet žaviai! Gali rinktis paprastą, tačiau puikų arklio uodegėlės variantą - arklio uodelėlę išryškink keletu tiesių sruogų prie pat veido. Rezultatas? Stilinga, neiššaukianti ir tobulai tinkanti šukuosena. Rišant plaukus į arklio uodegėlę nepamiršk ištraukti tų kelių sruogelių - pamatysi, rezultatas pasikeis iš karto.

Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Vida Press

Pynė šone. Ne visiems vaikinams patinka standartinės šukuosenos. Paskutinėje, tačiau ne mažiau svarbioje vietoje atsidūrė pynės šonė šukuosena, kuri ypatingai pabrėžia merginų veido bruožus. Nors išskustas smilkinys vis dar labai madingas, ne kiekviena mergina ryžtasi tokiai „drąsiai“ šukuosenai. Tačiau norint susikurti panašų „nuskusto smilkinio“ efektą plaukų visiškai nereikia kirpti! Tereikia šone susipinti ploną pynę, o pynės galiukus paslėpti po palaidais plaukais. Puiki šukuosena pasimatymui!

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis