Gudrybės, kad nagų lakas laikytųsi savaitę

(1)

Gaila, kad net ir gražiausias manikiūras nėra apsaugotas nuo lupimosi ar trūkinėjimo. Gelinis lakavimas, nors ir patikimas bei ilgalaikis, deja, ilgainiui nagams gali pakenkti ir jų lakuoti apskritai negalėsi. O ar įmanoma įprastą nagų laką išsaugoti kuo ilgiau? Pasirodo, taip!

Jeigu kruopščiai darysi manikiūrą ir nepraleisi nė vieno svarbaus žingsnio, galėsi lakuotais nagais džiaugtis beveik savaitę!


Pirmiausia – darbai


Planuoji namuose daryti generalinį tvarkymą, valyti langus ir plauti grindis? Pirmiausiai atlik visus būtinus darbus ir tik tuomet imkis manikiūro. Kokia prasmė darytis manikiūrą, jei nusilakavusi nagus eisi šveisti puodų? Kartu su jais ir nagų lakas nusišveis... Todėl pirmiausiai atlik, ką esi suplanavusi, o tuomet apdovanok save manikiūru.


Nagų lako valiklis – prieš lakavimą


Jei nori, kad nagų lakas laikytųsi ilgiau, turi jį tepti ant visiškai švarių nagų. Todėl prieš lakuodama nuvalyk juos nagų lako valikliu, kad pašalintum visus nešvarumus, dėl kurių vėliau lakas gali „atšokti“.


Nesukčiauk


Taip, kuo daugiau nagų lako sluoksnių tepsi, tuo ilgiau jis džius. Tačiau neignoruok nei permatomo nagų lako pagrindo, nei viršutinio sluoksnio. Geros kokybės nagų lako pagrindas bei viršutinis sluoksnis apsaugos nagų laką nuo lupinėjimosi, o manikiūras ilgiau atrodys tvarkingas.


Neskubėk


Ar žinojai, kad nagų lakui visiškai išdžiūti reikia beveik... 12 valandų?! Taip, kad visiškai išdžiūtų giliausi nagų lako sluoksniai, reikia nemažai laiko, todėl neskubėk vos nusilakavusi griebti savo išmaniojo telefono ar eiti maudytis. Geriausia, jei 12 valandų vengsi sąlyčio su karštu vandeniu (jis prailgina džiuvimo laiką).


Rinkis neutralią spalvą


Jeigu nori ilgiau džiaugtis savo manikiūru, nesirink nagų lako spalvos, kuri išduos kiekvieną lakavimo klaidą. Rinkis kūno spalvos nagų laką arba tokį, kuriame yra blizgių dalelių, nes kai jis pradės po kelių dienų luptis, netobulumai bus mažiau pastebimi, nei, tarkim, nusilakavus nagus ryškiai raudona spalva.


Atnaujink viršutinį sluoksnį


Greitai džiūstančiu viršutiniu nagų lako sluoksniu lakuok nagus kas 2-3 dienas. Taip apsaugosi spalvotą nagų laką nuo lupinėjimosi bei suteiksi nagams papildomo spindesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis