6 lengvai padaromos šukuosenos vasaros pabaigai(FOTO)

Liūdna, kad vasara jau taip greitai baigsis. Tačiau neverta nusiminti, nes dar gali išnaudoti paskutines atostogų dienas smagiai veiklai! Siūlome pasidaryti bent vieną šios vasaros grožio tendencijų „topuose“ karaliavusią šukuoseną ir kuo ilgiau pasidžiaugti vasara!

Paplūdimio garbanos

Net jei šią vasarą nebuvau pajūryje, visuomet gali apsimesti, kad tavo garbanas suformavo būtent jūra. Drėgnus plaukus supink į keletą tvirtų kasų ir palik per naktį. Ryte jas lengvai sutaršyk ir papurkšk plaukų laku. Nerūpestingos garbanos – svarbiausias vasaros aksesuaras!


Chrissy Teigen. AOP nuotrauka

Romantiškos bangos

Nesvarbu, kokio ilgio ar spalvos tavo plaukai, lengvos bangos pavers tave tikra romantiška svajokle. Neskubėk griebti žnyplių ar suktukų – papurkšk plaukus formavimo priemone ir susuk į kuodelį. Dieną galėsi džiaugtis patogia šukuosena, o vakare – puriomis bangomis.


Khloe Kardashian. AOP nuotrauka

Netvarkingas kuodas

Nemėgsti „sulaižytų“ šukuosenų? Tuomet privalai išbandyti šį itin nesudėtingą kuodelį! Surišk plaukus viršugalvyje, uodegą atsargiai pavelk ir susuk kuodelį. Prisek jį plaukų smeigtukais ir atskiras sruogas šiek tiek prapešiok, kad šukuosena įgautų netvarkingumo efektą.


Katie Holmes. AOP nuotrauka

Pynė šone

Nors išskustas smilkinys vis dar labai madingas, ne kiekviena mergina ryžtasi tokiai „drąsiai“ šukuosenai. Tačiau norint susikurti panašų „nuskusto smilkinio“ efektą plaukų visiškai nereikia kirpti! Tereikia šone susipinti ploną pynę, o pynės galiukus paslėpti po palaidais plaukais. Puiki šukuosena vakarėliui!


Jessica Alba. AOP nuotrauka

Puošni „Arklio uodega“

Kas sakė, kad paprasčiausia viršugalvyje surišta uodega negali tapti prabangia šukuosena? Imk pavyzdį iš aktorės Blake Lively – ji susipynė masyvią kasą, kurios pradžią paslėpė po plaukų sruoga. Aktorės šukuosena, tikriausiai, patobulinta prisegamomis plaukų sruogomis, tačiau net ir jų neturint galima susikurti puikiai atrodančią pynę.


Blake Lively. AOP nuotrauka

Kasų vainikas

Patogi ir nesenstanti šukuosena. Moki pinti kasą? Tuomet ir šią nesunkiai pasidarysi. Tereikia apsukti supintas kasas aplink galvą ir sutvirtinti segtukais. Hipiška šukuosena – vasaros pabaigos vakarėlio pažiba!


Jennifer Morrison. AOP nuotrauka


Jennifer Morrison. AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis