Neįprastos makiažo gudrybės naudojant šaukštą

Norint pasigražinti tikrai nereikia turėti krūvos pinigų. Užtenka netingėti pasukti galvą ir išnaudoti viską, ką turi aplinkui. Todėl šįkart kviečiame pasigražinti naudojant paprasčiausią kiekvienuose namuose esantį šaukštą!

Šalin nuovargį!

Prieš eidama gulti į šaldymo kamerą įdėk 2 šaukštus. Ryte juos išimk ir gaubtąja puse uždėk ant akių. Laikyk tol, kol jausi malonią vėsą. Šis triukas stangrina odą aplink akis ir mažina paburkimą. Keletas sekundžių – ir tu jau atrodai žvalesnė!

Užriesk blakstienas

Tavo blakstienos – trumpos ir tiesios? Ieškok šaukšto ir galėsi džiaugtis bent truputį riestesnėmis blakstienomis. Atsargiai pridėk šaukštą prie blakstienų augimo linijos (iš viršaus) ir atsargiai prispausk blakstienas prie šaukšto briaunos. Šį triuką žinojo ir mūsų močiutės!

Apsaugok akių šešėlius

Susinervini, kai pasidariusi tobulą akių makiažą šešėliais sugadini jį blakstienų tušu? Prieš dažydama blakstienas uždenk akies voką šaukštu, taip apsaugosi akių šešėlius nuo ištepimo blakstienų tušu.

Tobulas akių kontūras

Sunku nubrėžti tiesią liniją naudojant skystą akių kontūrą? Naudok šaukšto ilgąją dalį kaip liniuotę – tiesiog pridėk jį prie akies kampučio ir brėžk liniją.

Paryškink skruostikaulius

Uždėk šaukštą ant iškiliausios skruosto dalies ir lengvai papudruok bronzatu ar skaistalais. Nuėmusi šaukštą ryškią liniją išskaidyk pudros šepetėliu. Puikiausia veido kontūravimo gudrybė!

Apsaugok dantis

Pasidažius lūpas po kurio laiko pastebi, kad lūpdažis ištepė dantis? Panaudojusi lūpų dažus įsidėk šaukštą į burną, sučiaupk lūpas ir ištrauk šaukštą taip, kad jis visą laiką liestų lūpas. Taip nuvalysi lūpų dažų perteklių nuo vidinės lūpų pusės ir dantys išliks švarūs.

Žinai daugiau neįprastų grožio triukų? Pasidalink jais komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis