Įžymybių grožio išpažintys, kurios nustebins(FOTO)

Ne paslaptis, kad žvaigždės pakloja nemenkas sumas tam, kad kasdien atrodytų nepriekaištingai. Tačiau net ir jos, turėdamos visą armiją grožio specialistų, pasitiki kiek neįprastais grožio triukais.

Kai kurie jų tikrai nustebins!

„Victoria's Secret“ modelis Miranda Kerr akių grožiui paryškinti naudoja paprasčiausią vazeliną. Šią priemonę manekenė naudoja kaip „highlighter'į“ po akimis ir aplink jas. Jei nori išbandyti šį triuką, rinkis tik jokių priemaišų neturintį vazeliną ir jokiu būdu nenaudok spalvoto lūpų blizgio.


Miranda Kerr. AOP nuotrauka

Aktorė Shailene Woodley – tikra natūralistė, kuriai nereikia nei ypatingų grožio procedūrų, nei „žvaigždiško“ dėmesio. Galite patikėti, kad itin tankius plaukus turinti Shailene juos plauna tik... kartą per mėnesį?! „Mano plaukams tikrai nereikia ypatingos priežiūros, kuo mažiau priemonių naudoju, tuo geriau jie atrodo, o ir plaunu juos kartą per mėnesį, kuo jie labiau susiriebalavę, tuo geriau“, – viename interviu pasakojo aktorė.


Shailene Woodley. AOP nuotrauka

Šiandien Taylor Swift ir „katės akių“ makiažas yra tiesiog neatsiejami. Tačiau taip buvo ne visada. Vieno skrydžio metu dar karjeros pradžioje Taylor susivokė, kad savimi neturi nė vienos makiažo priemonės, o nusileidus jos laukia susitikimas. Todėl ji juodą akių kontūro liniją nusibrėžė... flomasteriu! Nuo to laiko ji visuomet su savimi turi skystos akių kontūro linijos plunksnelę, nes, pripažinkime, flomasteris – tikrai ne makiažui skirtas...


Taylor Swift. AOP nuotrauka

Ekscentriškais įvaizdžiais garsėjanti Lady Gaga ir makiažui valyti renkasi kiek neįprastą būdą. Akių blizgučius kartais sunku nuo voko nukrapštyti, todėl dainininkė naudoja lipnią juostelę, prie kurios blizgučiai prilimpa ir taip juos lengviau pašalinti. Galbūt ir efektyvus, tačiau ganėtinai pavojingas triukas!


Lady Gaga. AOP nuotrauka

Dainininkė Katy Perry naudoja jau ne vieną dešimtmetį Holivudo divų mėgiamą lūpų dažų triuką. Jiperka tamsesnį lūpdažį, o norėdama pašviesinti jo atspalvį, nusidažiusi lūpas padengia jas biria pudra. Puikus triukas taupuolėms, vienas lūpdažis, dvi spalvos!


Katy Perry. AOP nuotrauka

Aktorė ir dainininkė Victoria Justice veido odos trūkumus paverčia privalumais. Jei ant veido iškyla didelis spuogas, ji jį paryškina rudu akių pieštuku ir apsimeta, jog tai – apgamas. Kūrybinga įžymybė!


Victoria Justice. AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis