Lengvai padaromos šukuosenos rudens sezonui(VIDEO)

Kiek laiko ryte skiri savo plaukams? Kad ir kiek jo skirdavai, atėjus rudeniui grožiui skirtų minučių turėsi vis mažiau. Ryte, kai reikia skubėti į mokslus, nėra kada galvoti apie įmantrias šukuosenas. Tokių ir nesiūlome, nes tvarkingai susišukuoti gali ir per kelias minutes!

Populiariausios „YouTube“ šukuosenų meistres siūlo einant į mokslus plaukus pinti ir rišti taip, kad jie netrukdytų susikaupti per pamokas. O kurią šukuoseną rinksiesi tu?

Kanalo „Luxy Hair“ vlogerė Mimi siūlo mokykloje demonstruoti tris skirtingus įvaizdžius: savo „Atgal į mokyklą“ šukuosenų pamokėlėje ji rodo, kaip paprastą trijų dalių kasą paversti įmantria, taip pat kaip per keletą sekundžių patobulinti paprastą „arklio uodegą“ bei susikurti lankelį iš susuktos sruogos. Tikrai verta išbandyti!

Vlogerė Party Jordan paneigia įsitikinimą, kad iš trumpų plaukų nieko įdomaus nesupinsi. Trumpaplaukės, specialiai jums – mazgeliai, pynimai ir persuktos uodegos!

Viena žinomiausių „YouTube“ šukuosenų meistrių Lilith Moon siūlo net ir einant į mokyklą nepatingėti susikurti įmantresnės šukuosenos. Jeigu turi laiko (arba atšaukė pirmą pamoką), gali išbandyti šią tikrai puošniai atrodančią pynę.


Ar jau žiūrėjai panele.lt grožio blogerės Robertos makiažo pamokėlę rugsėjo 1-ajai? Ją rasi čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis