Taupančioms: į kokias grožio priemones neverta daug investuoti?

Kuri gi mergina nenori sutaupyti pirkdama grožio priemones? Juk jos taip greitai baigiasi, o išbandyti naujoves norisi... Tačiau ar kada susimąstei, kad nebūtinai ta priemonė, kuri yra brangiausia, būtinai turės geriausią poveikį tavo grožiui?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Nusprendėme patikrinti, į kurias grožio priemones tikrai verta investuoti, o kas – tik nereikalingos išlaidos.

Akių šešėliai

Investuok: į klasikių spalvų geros kokybės šešėlius
Neišlaidauk: pirkdama madingų atspalvių šešėlius

Tikrai verta investuoti į geros kokybės ir klasikinių spalvų (kreminės, smėlio, rudos bei pilkos) šešėlius. Jie dera prie bet kokios aprangos, yra nekaprizingi ir net makiažo naujokės sugeba jais puikiai pasidažyti. O štai į tokias spalvas kaip neoninė žalia, ryškiai rožinė ar oranžinė investuoti tikrai neverta: geriausiu atveju panaudosi vos porą kartų, todėl gali nusipirkti ir pigesnę priemonę.

Plaukų dažai

Investuok: į dažymą sruogelėmis salone
Neišlaidauk: plaukų tamsinimui vienu-dviem tonais

Dažymas sruogelėmis ar ombre – meistro įgūdžių reikalaujanti užduotis. Todėl nesugalvok pati namuose plaukų dažyti, nes teks pakloti dvigubai daugiau bandant savo klaidas ištaisyti. O štai jei sugalvojai plaukus vos vos patamsinti, gali tai nesunkiai padaryti ir namuose, tiesa, rinkis pusiau permanentinius dažus ir tikrai nesuklysi!

Veido priežiūra

Investuok: į veido kaukes
Neišlaidauk: prausikliui

Veido prausiklis ant odos ilgai neužsilieka, todėl visos reklamuojamos gerosios jo savybės tikrai kardinaliai nepakeis tavo odos. O štai priemonės, kurios ant odos užsibūna ilgiau, tarkime, veido kaukės, vertos ir didesnių santaupų.

Netobulumų maskavimas ir apsauga nuo saulės

Investuok: į makiažo pagrindą
Neišlaidauk: apsauginiams kremams nuo saulės

Sakoma, kad šykštuoliai moka du kartus. Paprastai pigesnių veido pagrindų gamintojai siūlo daug mažesnę atspalvių paletę, nei, tarkime, profesionalias priemones siūlantys. Todėl vietoj begalinio pigių pudrų pirkimo ir apmaudo, kad ir vėl neradai sau tinkamo atspalvio, geriau investuok į vieną, bet idealiai tau tinkančią priemonę. Be to, brangesni makiažo pagrindai būna geresnės sudėties ir lygiau padengia veido odą.

Kiekviena mergina žino, kad odą kasdien būtina saugoti nuo kenksmingųjų saulės spindulių. Tačiau kokį kremą su UV filtrais rinktis, pasirodo, didelio skirtumo nėra, visi jie veikia panašiai, svarbu netaupyti ir tepti juo odą dažnai ir gausiai. O kai kremas nebrangus, tai negaila ir storesnio sluoksnio užtepti, tiesa?

Akių makiažas

Investuok: į makiažo šepetėlius
Neišlaidauk: blakstienų tušui

Nieko nėra blogiau už prastos kokybės makiažo šepetėlius, kurių plaukeliai nuolat byra, juos sunku valyti ir jais sunku susikurti norimą makiažą. Geri makiažo šepetėliai – ilgalaikė investicija, nes tinkamai prižiūrint jie tau tarnaus ne vienus metus ir visiškai nebūtina pirkti viso rinkinio, užteks tik tų, kuriuos naudosi kasdien.

O štai į blakstienų tušą daug investuoti tikrai neverta. Verčiau paieškok savo blakstienoms tinkamiausio ne itin brangaus tušo, o ne vaikykis madingų prekės ženklų ar reklamos.

Šukuosena

Investuok: į kokybišką kirpimą
Neišlaidauk: plaukų šepečiams

Gero meistro atliktas plaukų kirpimas gali kardinaliai pakeisti tavo išvaizdą, suteikti daugiau pasitikėjimo savimi ir kasdien sutaupyti laiko, praleisto darantis šukuoseną. Gerai savo darbą atliekančio meistro paslaugos nemažai kainuoja, tačiau gerai pavykęs kirpimas bus vertas kiekvieno išleisto cento.

O štai šepečiams tikrai neverta išlaidauti. Žinoma, verčiau rinktis pagamintą iš natūralių medžiagų, bet tikrai neverta išleisti kelių šimtų litų šepečiui, kuris yra pripildytas aliejų, turi masažo funkciją ar tiesiog yra papuoštas prabangaus gamintojo logotipu.

Plaukų priežiūra

Investuok: į plaukų kaukes
Neišlaidauk: šampūnui ir plaukų lakui

Geros kokybės plaukų kaukė — tikras išsigelbėjimas išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams. Tiesa, tokios kaukės paprastai yra brangesnės ir parduodamos tik specializuotose parduotuvėse, tačiau jas naudojant jau po kelių dienų pajuntamas skirtumas.

O štai į šampūną ir plaukų laką tikrai neverta daug investuoti. Pagrindinė šampūno paskirtis – išplauti plaukus, todėl didelio skirtumo tarp tavo plaukų tipui tinkančio pigesnio ir brangesnio šampūno nėra. Ta pati taisyklė galioja ir renkantis plaukų laką: jei pigesnis lakas gerai fiksuoja ir nesulipina plaukų, kam ieškoti brangesnio?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis