Grožio triukas: naminė priemonė, valanti veido poras ir suklijuojanti įskilusius nagus

Ar sutinki, kad kartais naminės priemonės būna daug efektyvesnės, ir, žinoma, pigesnės už pirktines? Šįkart norime pasidalinti gudrybe, kaip paprasčiausi arbatos maišeliai gali tapti tavo nauja mėgstama grožio priemone!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

1. Poroms valyti

Neturi pinigų veido valymui kosmetikos kabinete? Tuomet išbandyk veido garinimą, kad atsivertų poros. Virdulyje užvirk 1 litrą vandens, atsargiai jį supilk į indą ir pamerk 2 arbatos maišelius (geriausia – žaliosios arbatos). Palenk galvą virš indo taip, kad garai kiltų tiesiai į jį (atsargiai - garai labai karšti!). Norėdama greitesnio efekto, užsidėk ant galvos rankšluostį (jis atliks „palapinės“ funkciją). „Garink“ veidą ne ilgiau nei 10 minučių, vėliau nuvalyk jį vatos gabalėliu ir patepk savo odos tipui pritaikytu kremu.

2. Sumažinti akių patinimą

Pabudai ryte ir veidrodyje pamatei, kad tavo žvilgsniui trūksta žvalumo? Skubėk į virtuvę kaisti arbatos! Užplikyk 2 arbatos maišelius verdančiu vandeniu, po kelių akimirkų juos ištrauk, leisk nuvarvėti ir atvėsti. Atsigulk ant horizontalaus paviršiaus ir atsargiai užsidėk po arbatos maišelį ant abiejų akių. Palaikyk juos ne ilgiau 20 minučių. Taip sumažinsi akių patinimą, žvilgsnis atrodys žvalesnis.

3. Suklijuoti nuskilusį nagą

Įskilo nagas? Neskubėk jo kirpti, dar gali nelaimėlį išgelbėti. Atsargiai atkirpk nago formos arbatos maišelio gabalėlį, nagų klipais kruopščiai priklijuok jį prie nago, sulygink paviršių nagų dilde ir padenk vienu sluoksniu permatomo nagų pagrindo. Nagas išsaugotas!


Grožio triukas – kiekvieną savaitę!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis