6 iš mados išėjusios šukuosenos, kurias daugelis vis dar mėgsta

Nors šukuosenų mados nėra tokios staigiai kintančios kaip batų, drabužių ar aksesuarų tendencijos, vis dėlto atsižvelgti į šukuosenų stilingumą pravartu kiekvienai. Yra šešios šukuosenos, kurias turėtum palikti užmarštyje.

Kuodeliai viršuje. Prieš keletą metų half - bun tendencija šukuosenų pasaulyje buvo gaji, tačiau šiandien ji jau užmarštis. Pamiršk aukštai sukeltą kuoduką, kuomet likę plaukai paliekami palaidi - tai mena senesnius laikus ir asocijuojasi su beskonybe.

Lovin the fun top knot and triangular part lines on @rosannapansino ❤️ What do u think???

A post shared by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Sep 26, 2017 at 4:10pm PDT

Labai standžios garbanos. Tokios garbanos gal ir buvo žavingos prieš dešimtmetį, tačiau šiuo metu duoklė atiduodama natūralumui. Pakanka subtilaus paplūdimio bangelių efekto, kad šukuosena atrodytų natūraliai žavingai. Todėl stiprias plaukų fiksavimo priemones mesk laukan.

A mini Bellami Bella 😍💓 adorable @anastasya_averbukh 👧🏼 #repost from the amazing @kykhair ✂️ Don't forget to follow👉🏼 @bellamihairpro and hair stylists tag #bellamihair #bellamihairpro to be featured next! ✂️ #bellamihair #bellamihairpro #teambellami

A post shared by BELLAMI Hair® (@bellamihair) on Oct 24, 2017 at 4:49pm PDT

Kai visko tiesiog per daug. Šukuosenų pasaulyje mažiau yra daugiau. Todėl nepersistenk - šiuo metu ant bangos įprastiniai kuodukai, laisvos kasos ir kuo mažiau ant plaukų naudojamų plaukų formavimo priemonių. Atmink - perkrautos šukuosenos ne tik nėra stilinga, bet ir sunkiai atliekama. Kam tiek vargo?

So cool! 👍🏼❤️ Cr: @jbraidsandbows

A post shared by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Jun 5, 2016 at 12:40pm PDT

Labai smulkios kasytės. Itin smulkučių kasyčių mada praėjo - šiuo metu madingos plačios kasos, todėl mažutes kasytes palikime užmarštyje. Tiesa, kasos - viena atgijusių tendencijų, kurią verta panaudoti atliekant šukuosenas.

Love! ❤️ #hairstyle #hairstyles #hair #braids

A post shared by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Aug 2, 2017 at 4:37pm PDT

Rageliai. Daugelio merginų dievinti rageliai, deja, iš mados išėjo. Šukuosenų meistrai žaismingesnei šukuosenai pataria rinktis aukštas arklio uodegėles arba laisvus kuodukus.

Just cuz! #CGHBraidedBuns Link in bio! ❤️

A post shared by Mindy McKnight (@cutegirlshairstyles) on Aug 27, 2016 at 8:03am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis