Garsus vizažistas atskleidžia, kaip susikurti natūralų grožį išryškinantį makiažą(FOTO)

JAV kosmetikos prekės ženklas „Bobbi Brown“ atvyko į Lietuvą. Rudus makiažo tonus išgarsinęs kosmetikos gamintojas pasiryžęs lietuvaites mokyti naujų makiažo naudojimo įpročių. Anot prekės ženklo ambasadorės, makiažo meistrės Bobbi Brown, kiekviena moteris graži ir nepasidažiusi. Teisingas makiažas tik sustiprina jos prigimtinį žavesį.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Su „Bobbi Brown“ produkcija supažindinti lietuvaites buvo pakviestas vienas pagrindinių kompanijos vizažistų Eduardo Ferreira.

Meistras „gyvai“ demonstravo, kaip reikėtų susikurti klasikinį dieninį makiažą, kurio akcentas – geliniu akių kontūru apverstos akys.

ODA

Vizažistas pabrėžia, jog net ir profesionaliausias makiažas atrodys nekaip, jei nesirūpinsime savo oda. Todėl prieš pradedant dažytis odą būtina sudrėkinti pasirinkus dieninį kremą pagal savo odos tipą. Ypač svarbu drėkinti paakių odą paakių kremu.

Kitas su veido oda susijęs „galvos skausmas“ – tinkamai parinkta makiažo pagrindo spalva. Meistras juokavo, jog niekas niekada nepagirs tavo makiažo pagrindo, nes gero „pamato“ makiažui skiriamasis bruožas – jis yra nepastebimas. „Jeigu jūsų makiažo pagrindas yra akivaizdžiai matomas, bėkite namo prausti veido“, – kalbėjo meistras.

O kaip nepadaryti klaidos renkantis makiažo pagrindo atspalvį? Gudrybė – atspalvį išbandyti ne ant riešo, o ant skruosto, šoninės veido dalies, nes tik taip pamatysime, ar makiažo pagrindo spalva tolygiai susilieja su kaklo spalva. Jeigu makiažo pagrindo atspalvis tiesiog susilieja su jūsų veido spalva ties skruostais, tai ženklas, kad radote „savo“ spalvą. Svarbu, ypač jei turite į spuogus linkusią odą: ieškokite makiažo pagrindo, kurio sudėtyje nėra silikonų, nes jie neleidžia odai kvėpuoti, gali rastis dar daugiau spuogų.

Specialiai panele.lt makiažo meistras atskleidė, jog jei ruošiatės eiti į renginį, kuriame netrūks fotoaparatų blyksčių, jokiu būdu nesirinkite makiažo pagrindo, kurio sudėtyje yra SPF apsaugos filtras, nes blyksčių šviesa išryškina juo padengtus odos plotus. Nuotraukose atrodysite kaip makiažo katastrofą patyrusi Angelina Jolie...


Angelina Jolie. AOP nuotrauka

Makiažo meistras taip pat pataria nebijoti naudoti bronzato net ir šaltuoju metų laiku, tiesa, nereikėtų jo tepti išilgai skruostų linijos, kaip kad daro daugelis merginų. Teisingas sprendimas – įsivaizduoti, kaip veidą „liečia“ saulės spinduliai. Saulė šviečia iš viršaus, todėl bronzatą reikėtų tepti nuo iškiliausios skruostų vietos žemyn.

Skaistalus Eduardo Ferreira pataria derinti prie lūpų dažų atspalvio: jei lūpos – rožinės, tai ir skaistalai turėtų būti panašaus atspalvio, o jei nusprendėte dažytis koralų atspalvio lūpų dažais, skruostus derėtų dengti persikų atspalvio skaistalais.

AKYS

Daugelio šiandienos merginų bėda – patamsėję paakiai. Jeigu nėra galimybės paakių odos skaistumą susigrąžinti poilsiu, netobulumus teks maskuoti. Meistras pataria paakius pirmiausiai padengti rožinio atspalvio maskuokliu (taip užmaskuojamas mėlynas paakių atspalvis), ir tik vėliau spalvą derinti prie makiažo pagrindo. Pristatyme makiažą demonstravusio modelio įvaizdžiui sukurti Eduardo Ferreira rinkosi asfalto atspalvių šešėlius ir gelinį akių kontūrą.

Skysto kontūro linija – vienas sudėtingiausių makiažo triukų. Jį palengvinti makiažo meistras siūlo taip: žvelkite tiesiai į veidrodį ir pažymėkite taškeliu akių kontūro linijos vietą tiesiai virš akių rainelės. Tuomet sujunkite išorinį akies kampą su taškeliu tiesia liniją, jeigu reikia, pratęskite ją iki pat vidinės voko dalies.

Kokio atspalvio blakstienų tušą naudojate? Makiažo meistras E. Ferreira tiki, kad blakstienų tušo atspalvis gali būti tik vienas – juodas. „O visi kiti atspalviai tiktų nebent vakarėliui Marso planetoje“, – juokavo meistras.

LŪPOS

Dieniniam makiažui, ypač ryškinant akis, nederėtų rinktis itin ryškių spalvų lūpų dažų atspalvių. Meistras pataria rinktis nude spalvos lūpų ryškinimo priemonę. Tiesa, vertėtų prisiminti, kad nude spalva – tai ne kūno, o natūrali jūsų lūpų spalva. 


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis