Nustebino priežastis, kam makiažą naudoja dauguma merginų

Ar naudoji dekoratyvinę kosmetiką? O ar kada susimąstei, dėl ko tu dažaisi? Nori paslėpti trūkumus? Pabrėžti privalumus? O kam daraisi ryškesnį makiažą vakarėliams? Kad vaikinai tave greičiau pastebėtų?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Bent jau Didžiojoje Britanijoje merginoms toli gražu nėra svarbiausia vakarėliuose sužavėti priešingos lyties atstovus. Ten vykdytoje apklausoje paaiškėjo, kad net pusė apklaustųjų gražinasi tam, kad sukeltų draugėms pavydą, o 15 proc. atskleidė, kad nė už ką nepagirtų draugės išvaizdos, net jei nuoširdžiai mano, kad ji atrodo puikiai.

Kadangi komplimentus draugių išvaizdai pagirti britės dalija retai, todėl labai vertina pačių gautas pagyras. Du trečdaliai apklaustųjų teigė, jog jos labiau vertina komplimentus, pasakytus draugių, negu vaikinų. O labiausiai vertinami nepažįstamųjų komentarai: net 8 iš 10 merginų pripažino, kad labiausiai džiaugiasi, kai jų išvaizdą pagiria pirmą kartą gyvenime matomas žmogus.

Ką giria merginos? Dažniausiai jos komplimentus dalija draugėms, turinčioms puikiai atrodančius plaukus, tai patvirtino ketvirtadalis apklaustųjų. Makiažas nesulaukė tiek dėmesio: už makiažą pagiriama tik kas 10 draugė.

Taip pat paaiškėjo, jog draugės slapčia konkuruoja dėl išvaizdos: 1 iš 10 apklaustųjų tikino, kad draugių grupėje jaučia konkurenciją dėl geriausią išvaizdą turinčios titulo. Kas ketvirta pripažino, kad dažnai kopijuoja patraukliau atrodančių draugių įvaizdį.

Apklausoje taip pat buvo pasiteirauta, o kiek gi merginos skiria laiko grožio procedūroms prieš vakarėlį. Paaiškėjo, kad prieš vakarėlį reta kuri renkasi 10 minučių makiažą. Vidutiniškai merginos savo grožiui prieš svarbią šventę skiria 1 valandą 38 minutes.


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis