Maži įpročiai, kurie padės sumažinti spuogų atsiradimą

Net neabejojame, kad atidžiai rūpiniesi savo oda ir darai viską, kad tik naujų spuogelių neatsirastų. O kodėl neišbandžius šių mažų, bet veiksmingų gudrybių, kurios turėtų tapti tavo įpročiais gražiai odai?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Grožio miegas

Tikriausiai kas vakarą prausi veidą, norėdama turėti švarų, nespuoguotą veidą, tačiau jei miegi mažiau nei aštuonias valandas, tavo pastangos gali nueiti niekais. Dėl miego trūkumo suaktyvėja adrenalino liaukos, gaminasi daugiau riebalų, užsikemša poros. Būtina kas naktį miegoti po septynias – aštuonias valandas.

Mažiau pieno produktų

Vartojant per daug pieno produktų gali suaktyvėti bėrimą skatinančių hormonų gamyba organizme, kilti porų uždegimas. Tai nereiškia, kad reikia visiškai atsisakyti jogurto ar sūrio, tiesiog užuot gėrusi stiklinę pieno, kartais išgerk migdolų ar kokosų pieno.

Vėdink miegamąjį kas vakarą

Labai sveika miegoti vėsesnėje patalpoje. Esant vėsesnei temperatūrai naktį neprakaituosi, tad neužsikimš poros.

Prausk veidą kaskart valydamasi dantis...

Visos kartais patingime kruopščiai nuprausti veidą, tik pavalome drėgna servetėle makiažą. Na taip, veidas gali atrodyti švarus, bet nematomos nešvarumų dalelės taip ir lieka ant odos. Visada kruopščiai nuprausk veidą, tada neužsikimš poros. Ryte ir vakare!

...bet ne dažniau nei 2 kartus per dieną

Net jei stipriai beria, negalima per dažnai prausti veido. Prausiant veidą dažniau nei du kartus per dieną sudirginama oda.

Neerzink hormonų

Gali atrodyti, kad išberia netikėtai, be priežasties, bet taip nėra. Jei pastebėjai, kad savaitę iki menstruacijų paberia aplink veidą, skruostus ir žandikaulio sritį, kalti hormonai. Tačiau greitas maistas ar saldumynai, kurių taip norisi artėjant „toms dienoms“, tik pablogins padėtį.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis