Grožio triukas: naminės priemonės vietoj makiažo valiklio

Kiekviena mergina žino, kad eiti miegoti nenusivalius makiažo – nevalia! O ką daryti, kai baigiasi tavo mylimiausias makiažo valiklis, o kosmetikos parduotuvė jau uždaryta? Metas išbandyti namines makiažo valymo priemones!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Alyvuogių aliejus

Jeigu tavo akys jautrios ir įprastinis makiažo valiklis jas dirgina, verta išbandyti alyvuogių aliejų. Tiesiog įsipilk jo šiek tiek į puodelį, suvilgyk aliejumi vatos gabalėlį ir atsargiai valyk makiažą. Po to veidą nuprausk šiltu vandeniu.

Pienas

Taip, perskaitei gerai, pienas taip pat tinka makiažui valyti! Jeigu perskaitytum makiažui nuvalyti skirtų pienelių sudėtį, jose dažnai aptiktum ir pieną, nes jis ramina sausą jautrią odą. Įpilk šiek tiek pieno į puodelį, dar geriau, jei įlašinsi į jį šiek tiek migdolų aliejaus. Tiesiog suvilgyk vatos gabalėlį pienu ir valyk makiažą!

Kūdikių aliejus

Net jei neturi mažo broliuko ar sesutės, kūdikių aliejų verta visuomet turėti po ranka. Kodėl? O gi todėl, nes ši priemonė geriau nei bet kas kitas įveikia ryškų akių makiažą ir lūpų dažus! Išspausk šiek tiek aliejaus ant vatos gabalėlio ir valyk makiažą. Pamatysi, nebereikės stipriai trinti veido ir išvengsi odos sudirginimo!


Grožio triukas – kiekvieną savaitę!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis