Ilgakasė: geriausios grožio blogerės patarimai norinčioms atsiauginti plaukus

Geriausia JAV grožio blogere pernai išrinkta Cara Brook, rašanti blogą „Maskcara“. savo pavyzdžiu nori įrodyti, kad kiekviena mergina gali puikiai atrodyti. Svarbiausias jos aksesuaras - išpuoselėti ilgi plaukai.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Iš pažiūros it modelis atrodanti Cara nebijo teigti, kad makiažas - tik iliuzija, o tikrasis grožis turi spindėti iš vidaus. Tačiau dėl ilgų sveikų plaukų ši mergina galėtų padaryti bet ką. „Jeigu kirpykloje man pasakytų, kad nukirps plaukus iki pečių, tikrai iš ten pabėgčiau. Kirpėjai porą centimetrų dažniausiai supranta kaip gerą sprindį, todėl į kirpyklą einu tik kartą per metus“, – atviravo Cara.

Caros plaukai nuostabiai blizga ir atrodo sveikutėliai. Kokios jos plaukų grožio paslaptys?

A photo posted by cara brook (@maskcara) on

VITAMINAI

Grožis prasideda plaukų šaknyse, todėl Cara vartoja žuvų taukas ir vitaminų kompleksus plaukams. Tiesa, maisto papildai parodo pirmuosius rezultatus tik po 6 mėnesių, todėl linkim kantrybės!

MASAŽAS

Galvos odos stimuliavimas gerina kraujotaką, plaukų šaknys gauna daugiau deguonies ir auga greičiau. Todėl prieš miegą bent 10 minučių pamasažuok galvą pirštais ir šukuok natūralių šerių šepečiu, kuris lygina plauko paviršių ir masažuoja galvos odą.

SPECIALUS ŠEPETYS

Dažniausia merginų klaida, kuri žaloja plaukus - šlapių plaukų šukavimas. Plaukai patys jautriausi, kai yra šlapi, todėl geriausia, jei visus susivėlimus atsargiai išnarpliotum šukuodama pirštais arba retomis šukomis. Tai pat gali įsigyti specialų šepetį, skirtą susivėlimas šukuoti. Jei plaukai labai veliasi, įsigyk maitinantį plaukų kondicionierių, kuris neleis plaukams veltis.

NATŪRALUS ŠAMPŪNAS

Paprasta tiesa: kuo daugiau šampūnas putoja, tuo daugiau jame plaukams ne itin patinkančių medžiagų, nuo kurių jie sausėja ir lūžinėja. Jei turi galimybę, naudok tik ekologišką šampūną arba bent jau tokį, kuriame kuo mažiau sulfatų. Taip plaukai neatrodys praradę žvilgesį, o galvos oda nebus per daug sausinama.

JOKIŲ ŽIRKLIŲ, DŽIOVINTUVŲ IR TIESINTUVŲ!

Nors plaukų meistrai pataria plaukų galiukus reguliariai kirpti, Cara – kitokios nuomonės. „Nemanau, kad nukirpus ir taip negyvą plauko galiuką, bendra jo būklė pagerės. Plaukų galiukams reikia ypatingos priežiūros, tada jie nesišakoja. Aš plaukus kerpu kartą per metus, man užtenka. Todėl jei tikrai nori atsiauginti plaukus, kirpyklą kuriam laikui pamiršk.“ Dėl gražių plaukų tai pat verta atsisakyti plaukų džiovintuvo bei tiesintuvo. Karštis - sveikų plaukų žudikas, todėl plaukus geriau plauk vakare ir leisk jiems natūraliai išdžiūti.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis