Madingiausia fotografavimosi poza pykdo vyriškąją giminę: merginos prarado moteriškumą... (FOTO)

Ech, kokių tik Instagram madų neteko regėti... Ir duck face, ir fish face, ir thigh gap, ir bambi, ir smize... Vos tik pasirodo, jog instagramautojų fantazija išseko, vėl pasirodo nauja fotografavimosi technika, originalumu nugalinti visas kitas.

Tiesa, ne visos fotografavimosi mados yra teigiamai vertinamos. Vieniems jos atrodo paikos, kitiems darkančios įprastą fotografavimąsi. Įdomu, kaip reaguosite sužinoję, jog gimė nauja Instagram mada, kurios esmė - merginos bei moterys, pozuojančios išskėtusios kojos. Nuo seno buvo teigiama, jog tokia sėdėsena nėra moteriška, priešingai, tinkama tik vyriškos lyties atstovams. Moteris savo ruožtu turi sėdėti tvarkingiau, suglaudusios kojas arba jas sukryžiavusios. Taip buvo įprasta iki šiol, kai garsios pasaulio damos įvedė... womanspreading tendenciją.

Būtent šią grotažymę merginos iš viso pasaulio pažymi, į socialinį tinklą įkeldamos nuotrauką su kiek neįprasta sėdėjimo poza. Atsipalaidavusios, pamiršusios kompleksus ir laužančios standartus - būtent tokios yra drąsiosios internautės, nutarusios spjauti į visuomenės normas. Nors daugelis tokį merginų elgesį laiko kultūros stoka, o vyriškosios lyties atstovai šiurpsta, patiktukų gausa po tokiomis fotografijomis stebina. Žinoma, labiausiai įžymybes palaiko kitos merginos, kurioms jau įgriso būti tobulomis moteriškumo įkūnytojomis. Merginos bei moterys taip pat trokšta nevaržyti savęs, tad ši gimusi mada yra savotiškas protestas prieš primestus moteriškumo stardartus

Labiausiai ji gąsdina vaikinus - daugelis taip sėdinčias merginas laiko nekultūringomis, švelnumo bei rafinuotumo stokojančiomis, o pamąstymas apie tai, jog laikui bėgant ši sėdėsena taps merginų kasdieniniu įpročiu, prilygsta didžiausiam košmarui.

i'll remember you in the blue skies🤞🏼

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on Nov 8, 2017 at 8:42pm PST

About that food truck life

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Aug 14, 2017 at 11:16am PDT

CIAO NYC🛫🛫🛫

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on Oct 26, 2017 at 1:26pm PDT

i'm just living

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on Jun 14, 2017 at 9:03am PDT

Kitos womanspreading tendencijos sekėjos:

My @beautycon look 🙅🏽🌅✊🏽

A post shared by Shan Boodram (@shanboody) on Aug 14, 2017 at 10:22am PDT

Fuck your "lady-like" notions and the horse you road in on. 😃 #womanspreading #glamraunch 📸 @jacqthestripper

A post shared by Valerie Stunning (@valeriestunning) on Oct 7, 2017 at 12:30pm PDT

when people tell me it's unladylike to spread my legs :^) #womanspreading

A post shared by Grace Xu (@amazingishgrace) on Sep 14, 2017 at 5:59pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis