Įžymybės viena po kitos pasiduoda sparčiai populiarėjančiai grožio manijai(FOTO)

Nori kardinaliai atsinaujinti? Geriausias būdas tai padaryti – nusirėžti plaukus. Bent jau taip nusprendė daugelis žymių ilgaplaukių, nusprendusių ekstremaliai atnaujinti savo įvaizdį.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Naujausia žvaigždžių grožio manija – „Bob“ stiliaus kirpimas. Paprastai tai vientisas plaukų kirpimas, kurio ilgis – iki raktikaulių (ilgesnio, pečius dengiančio „Bob'o“ versija vadinama „Lob“ – „Long bob“ (angl.k), vengiant ryškių iškarpymų.

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on


Šiai manijai pasidavė ilgus metus jokiam plaukų meistrui savo kasų neleidusios nurėžti realybės šou žvaigždė Lauren Conrad, „Pretty Little Liars“ aktorė Lucy Hale, aktorės Elle Fanning bei Emma Stone ir daugybė kitų žymių merginų.


Lucy Hale. AOP nuotrauka


Emma Stone. AOP nuotrauka


Lauren Conrad. AOP nuotrauka


Elle Fanning. AOP nuotrauka

Toks kirpimas – itin universalus, tinka įvairioms veido formoms, o net ir nukirpus didžiąją dalį plaukų juos vis dar galima patogiai surišti ar susegti viršugalvyje. Nori pasikeisti ir atsikratyti suskilinėjusių galiukų? Rodyk šį straipsnį savo plaukų stilistui ir džiaukis pokyčiais!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis