Grožio guru: makiažo meistrai, kuriuos verta sekti „Instagram“(FOTO)

Norėtum kasdien gauti geriausių grožio meistrų patarimus? Šiandien tai visiškai įmanoma, tereikia sekti geriausių makiažo meistrų „Instagram“ profilius, kuriuose jie dalinasi makiažo gudrybėmis. Tereikia išsirinkti sau labiausiai patinaknčius!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
rasite čia.


@lisaeldridgemakeup instagram.com nuotrauka

Povilas Staniulionis http://instagram.com/pashkis

Manėt, kad Lietuvos makiažo meistrai įspūdingais „Instagram“ profiliais negali pasigirti? Tuomet tikriausiai nesate matę makiažo meistro Povilo Staniulionio darbų. Apie šį makiažo meistrą „Panelė“ rašė pačioje jo karjeros pradžioje, o dabar jis – įžymybių trokštamas makiažo meistras, kuris ne tik nuo ryto iki vakaro kuria dramatiškus makiažus, bet ir veda mokymus norinčioms pasimokyti makiažo paslapčių. Nori žvilgtelėti, kaip dirba Povilas? Sek jį „Instagram“! 


@pashkis instagram.com nuotrauka

Milita Daikerytė http://instagram.com/militaofficial

Lapkričio numerio „Panelės“ viršelio mergina Milita Daikerytė – ne tik talentinga dainininkė, bet ir makiažo meistrė. Savo interviu žurnale Milita pasakoja, kaip susižavėjo makiažu būdama vos 13 metų, o dabar jos klientės – ne tik menininkės, bet ir turtingos verslininkės.


@militaofiicial instagram.com nuotrauka

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis