5 gražios odos taisyklės, kurias žino toli gražu ne kiekviena

Dauguma mūsų mano, kad viską žinome apie drėkinantį kremą ir losjonus – tiesiog užsitepi ant odos ir viskas, labai paprasta. Svarbiausia nepamiršti. Vis dėlto, realybė tokia, kad dauguma mūsų nėra tokios didelės drėkiklių žinovės ir ekspertės, kaip pačios manome. Mums reikėtų tobulėti šioje srityje. Tinkamai pasirinkus veido ir kūno odos drėkinimo priemonę ir išmokus ja tinkamai naudotis, pavargusi, pilka oda gali virsti švelnia ir glotnia. Pateikiame kelias gudrybes, kurias pritaikiusi galėsi džiaugtis sveika ir spindinčia oda.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Drėkinančią priemonę užsitepk tolygiai. Jei pradedi nuo veido vidurio ir tepi į šonus, išorinėje veido dalyje kremo būna daugiau, tad gali užsikimšti poros prie plaukų linijos ir ausų. Tokias problemas gali sukelti ir plaukų priežiūros bei formavimo priemonės, taip pat ir neteisingai užteptas drėkinamasis kremas.

Ypač svarbu teisingai užtepti drėkiklį su apsauga nuo saulės. Dauguma mūsų visų pirma tepasi veidą, o likučiais – kaklą. Tai grubi klaida! Šias abi sritis reikia tepti atskirai: monetos dydžio kremo kiekiu ištepk visą veidą, tada ketvirtadaliu minėto kiekio – kaklo sritį, šonus ir nepridengtą dekoltė dalį.

Kaklas yra veido pratęsimas, ir juo taip pat reikia rūpintis, ypač jei vyresniame amžiuje nenori, kad tavo kaklas atrodytų kaip kalakuto. Kuo daugiau tepsi priemonės su SPF, tuo geresnė bus apsauga, tad nebūtina rinktis kuo didesnį SPF skaičių.

Drėkinančią priemonę tepk praėjus ne daugiau kaip 1 minutei po valymo. Jei odos ilgiau nei minutę niekuo nepatepsi, ji pradės džiūti, nes sausas oras ištraukia iš jos drėgmę. Drėkikliu odą tepk iškart po dušo – taip ją apsaugosi ir išvengsi tempimo ir sausumo pojūčio.

Svarbiausia išsirinkti tinkamą drėkinimo priemonę – tinkamą būtent tau. Jei veidą bandysi tepti drėkinančiu kūno losjonu, oda gali parausti ir sutrūkinėti. Riebus losjonas, kuriuo tepiesi kelių ir alkūnių odą, gali užkimšti veido poras ir sukelti bėrimus. Nepamiršk, kad veido oda daug jautresnė nei kitų kūno sričių oda, ypač nei rankų ir pėdų, kur oda daug atsparesnė.
Kalbant apie priemonių sudėtį, jei tavo oda normali, naudok lengvą drėkiklį su natūraliais aliejais, o jei sausa – sunkesnius losjonus, kurie drėgmę tarsi užrakina.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis