Lieknumas be ribų: internetą drebina tarpo tarp šlaunų skandalas(FOTO)

2014-ieji stebino ne tik žvaigždžių gyvenimo skandalais, bet ir neįprasčiausiomis lieknėjimo manijomis. Dėl tobulos figūros net sveikatą aukoti pasiryžę žmonės siekė tai tarpo tarp šlaunų, tai „Bikinio tilto“...

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Atrodytų, kad kaip ir visos kitos, kaip tik lieknėjimo mados po kurio laiko tampa nepopuliarios, tačiau internetą neseniai vėl sudrebimo tarpo tarp šlaunų skandalas.

Drabužių parduotuvių tinklas „Urban Outfiters“ buvo priverstas iš savo internetinės parduotuvės pašalinti nuotrauką, kurioje pavaizduota itin liekna mergina, demonstruojanti apatines kelnaites. Nuotrauką rasi čia.

„Urban Outfiters“ iš savo pirkėjų sulaukė skundų, jog, jų nuomone, nuotraukoje vaizduojamos merginos kojos – per lieknos ir signalizuoja apie anoreksiją, o labiausiai pirkėjus šokiravo akivaizdus tarpas tarp modelio šlaunų. 

Tačiau „Urban Outfiters“ bent kol kas nesutinka, jog itin lieknos manekenės kojų nuotrauka – netinkama. Kompanijos atstovai teigia, jog nors manekenė nuotraukoje – itin liekna, ji toli gražu neprimena anoreksija sergančių merginų. „Šis modelis priklauso vienai garsiausių Didžiosios Britanijos modelių agentūrų, todėl nemanome, kad jos svoris – per mažas“, – į kaltinimus atsakė parduotuvių tinklo atstovai.

Ar reikėjo uždrausti šių kelnaičių reklamą dėl modelio liesumo? Pasidalink nuomone komentaruose!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis