10 dažniausių merginų klaidų renkantis kosmetiką

Kosmetika – mūsų kasdieninis palydovas, padedantis pasijusti gražiomis. Dauguma merginų namuose turi nemažai nenaudojamos kosmetikos priemonių, bet eina į parduotuves ieškoti naujų ir vėl nusipirktos priemonės po kelių savaičių atsiduria nenaudojamų krūvelėje. Ką daryti, kad taip nenutiktų? Štai keletas taisyklių, kurių reikia laikytis renkantis kosmetiką.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

1. Kvepalai, parfumuotas vanduo, tualetinis vanduo. Kuo jie skiriasi ir kurį išsirinkti? Šie trys kvapnieji skysčiai skiriasi savo koncentracija ir kvapnumo intensyvumu. Kvepalai yra patys aštriausi, vidutinio intensyvumo yra parfumuotas vanduo, o silpniausio aromato – tualetinis vanduo. Populiariausia yra naudoti tualetinį vandenį, nes šis neerzina aplinkinių ir tavęs pačios, nes būtent stiprūs kvapai neretai sukelia galvos skausmą.

2. Kaip teisingai išsirinkti makiažo pagrindą? Renkantis pudras yra dvi svarbiausios taisyklės:

1) Jei nori natūralios spalvos rinkis šiek tiek šviesesnę, tačiau nesitikėk, kad tas pats makiažo pagrindas tiks tiek žiemos, tiek vasaros sezonui.
2) Testerį tepk ant riešo vidinės pusės arba ant skruosto ir neskubėk! Palauk kol pudra sušils iki tavo kūno temperatūros, tuomet tik nuspręsk ar atspalvis dera.

3. Viena didžiausių merginų daromų klaidų yra ta, kad jos per greitai išsirenka kosmetiką. Jei pavargai – išeik iš parduotuvės ir sugrįžk vėliau arba kitą dieną, bet neskubėk pirkti ir nepamiršk patikrinti ar nesi alergiška išsirinktai kosmetikai, ar ji nesulekia niežėjimo, diskomforto jausmo.

4. Pirkdamos merginos renkasi žymių prekės ženklų kosmetiką, arba tą prekę, kurią matė reklamoje. Svarbiausia taisyklė renkantis kosmetiką – gaminys turi tau idealiai tikti. Nes kitaip tiesiog išmesi pinigus į balą. O žymus prekės ženklas, deja, bet negarantuoja, kad priemonė tau tiks.

5. Kaip ir prekės ženklas, taip ir kaina nulemia mūsų sprendimą pirkti. Vienos merginos renkasi pigiausią kosmetiką, kuri neretai būna prastos kokybės, tačiau taip pat didelė kaina ne visada garantuoja puikią kokybę ir stulbinamą efektą. Kainos mus dažnai tik klaidina. Tokiais atvejais geriausia paklausti ką rekomenduoja draugės. Žinoma, yra prekės ženklų, kurių kokybe nusivilti sunku, taigi, gal geriau pataupyti ir nusipirkti kokybišką, bet brangesnę prekę?

6. Visi blakstienų tušai vienodi? Tušai skiriasi ne tik savo šepetėliu, bet ir funkcija. Vieni mūsų blakstienas sulipina į kelias ir prailgina, kiti jas atskiria ir sukuria tankumo efektą. Belieka tik išsirinkti, kuris tinka tau labiau!

7. Lūpdažio testeriai – kaip su jais elgtis? Lūpdažio mėginį tepti ant lūpų galima, tačiau nehigieniška. Rekomenduojama testeriu pabraukti ant riešo ir ranką pakelti prie veido – patikrinti ar tinka spalva.

8. Galiojimo laikas. Jeigu nori iš tiesų kokybiškos kosmetikos, turi negriebti pirmos akcijinės prekės, o pažiūrėti galiojimo laiką, juk nenori nusipirkti blakstienų tušo, po kurio ims kristi daug blakstienų ar nagų lako, kuriam dar nespėjus gerai nudžiūti, jis ims trupėti.

9. Akių ir antakių pieštukai
– kuo jie skiriasi? Antakių ir akių pieštukai praktiškai yra tas pats, tik antakių pieštukas yra kietesnis.

10. Nebijok prašyt patarimo! Dauguma merginų nemėgsta įkyrių pardavėjų, tačiau renkantis kosmetiką patarimai yra labai naudingi, todėl drąsiai klausk visko kas rūpi ir nebijok pasirodyti neišmanėle, paklausk, ar turi mėginukų, nepamiršk, kad nieko čia blogo yra paklausti, bet nieko nepirkti.

Taigi, prieš eidama į kosmetikos parduotuvę nusiteik ten praleisti nemažai laiko, pasiimk kantrią draugę, žinok tiksliai, ko tau reikia iš kosmetikos parduotuvės, prieš tai gerai pasidomėk norima priemone. Atrasti idealiai tau tinkančią kosmetiką itin sunku, tačiau atradusi nepasigailėsi, tikrai verta!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis