Lieknos merginos įpročiai (II DALIS)

Praėjusią savaitę dalinomės sparčiai populiarėjančios knygos „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“ bendraautorės Modestos sulieknėjimo istorija ir minėjome, kad likusiais jos patarimais jau greitai pasidalinsime.

Šįkart kviečiame paskaityti ištrauką iš „Slapto sulieknėjusios merginos dienoraščio“ ir sužinoti, kokių įpročių pataria laikytis knygos autorės, kad pagaliau džiaugtumeisi tokia figūra, apie kokią seniai svajojai.

Modestos lieknėjimo istoriją ir lieknos merginos įpročių pirmąją dalį rasi čia.

Kad kuo ilgiau jaustumeisi soti, turi:

1. Kelis kartus pavalgyti mažiau, nei vieną kartą daug.

2. Vietoj limonado ir kitų saldintų gazuotų gėrimų gerti vandenį.

3. Valgymo pradžioje vandens gerti mažai (geriausia, kad negertum pusvalandį prieš valgymą).

Lieknos merginos įpročių misija

Šioje lieknėjimo programoje svarbiausia tvirtai pakeisti savo įpročius, būtent tam aš ir paruošiau KASDIENIUS ir SAVAITĖS įpročius atskirai, taip praktiškiau jais vadovautis ir suprasti.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, šiuos įpročius reikia lavinti tol, kol kiekvienas įprotis taps suderintas su kitais. Kai pasieksi, kad visi įpročiai būtų be problemų vykdomi kiekvieną dieną ir veiktų kaip visuma, galėsi teigti, kad visiškai įvaldei šią lieknėjimo programą. 

Nors tu jau visa tai žinai, aš tiesiog dar kartą primenu, kad būtų lengviau įsiminti ir planuoti savo dienotvarkę:

I. Pasirūpink produktais. Artimiausioms dienoms ar net visai savaitei iš anksto nusipirk tau reikalingų produktų. PATARIMAS: neik į parduotuvę alkana, kad nekiltų pagunda pirkti viską, ką matai. Paruošk iš anksto pirkinių sąrašą ir griežtai jo laikykis.

II. Fizinė veikla. Bent 2–3 kartus per savaitę (po 30–60 min.) užsiimk fizine veikla, kuri tau teikia malonumą: šokiai, plaukimas, aerobika, važinėjimas dviračiu, treniruokliai.

III. Septintą dieną būtina valgyti tai, ką tu labiausiai mėgsti, antraip jausiesi nuliūdusi. Septintą dieną galima pasimėgauti mėgiamu patiekalu, bet tik labai saikingai. Ši diena sukurta tam, kad neužpultų depresija, jei neatsilaikei kaloringiems patiekalams. Neskubėk savęs teisti, jog eilinį kartą nesusitvarkai su antsvoriu, visada jauskis padėties šeimininke ir išmok kontroliuoti savo silpnybes.

Ne maisto kiekybė, o kokybė, paruošimas bei pateikimas teikia ar bent jau turėtų teikti pasitenkinimą, tačiau jei nori didesnės porcijos mėgiamo patiekalo, tada jau teks apsiriboti vienu patiekalu vieną kartą per savaitę. Svarbiausia ne tai, ką pirmai progai pasitaikius pamato akys, svarbu, kad išties pagalvotum, koks gardumynas kelią didelę nostalgiją ir sužadina norą jo paskanauti, net jei jis ir ne pats naudingiausias tavo figūrai.

PATARIMAS: kartais suvalgyk „uždraustą“ produktą ar patiekalą. Svarbiausia – gera nuotaika. Jei laikydamasi lieknėjimo programos jausiesi nelaiminga, anksčiau ar vėliau jos norėsis atsisakyti. Net prisitaikiusi prie naujų įpročių kartais gali nuo jų nukrypti, svarbiausia, grįžti prie įprastų principų ir toliau keistis, sugrįžti į senas vėžes, lyg to niekada nebuvo nutikę. Visiems pasitaiko silpnybės akimirkų, tačiau todėl jos ir yra tik akimirkos, nes trunka vienintelį kartą ir neužsitęsia ilgai.

IV. Ribok alkoholio kiekį. Alkoholis turi daug kalorijų (pvz., 0,3 l bokalas alaus turi apie 150 kalorijų). Vienas žvilgtelėjimas į alkoholinių gėrimų kalorijų lentelę gali tave visam laikui motyvuoti juo nebepiktnaudžiauti ir mėgautis tik ypatingomis progomis. 

O svarbiausia, atmink, kad alkoholis skatina apetitą.Primename, kad asmenims iki 18 metų alkoholį vartoti draudžiama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis