Atskleidė, į ką panaši „Tobula mergina“(FOTO)

Ar galėtum apibūdinti, kaip turėtų atrodyti tobula mergina? Būtent tokį klausimą savo vartotojams vyrams uždavė pažinčių portalas whatsyourprice.com. Apklausoje dalyvavę net 22000 britų vyrai turėjo pažymėti, kokius bruožus turėtų turėti jų įsivaizduojama tobula mergina.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Vyriškiai turėjo pažymėti, kokia jų įsivaizduojamos merginos akių ir plaukų spalva, kokio ji ūgio, kokios figūros, taip pat ar turi žalingų įpročių ir koks jos išsilavinimas.

Susumavus apklausos rezultatus paaiškėjo, kad britams tobula mergina turėtų turėti žalias akis, ilgus rudus plaukus, liekną figūrą, nerūko ir turi aukštąjį išsilavinimą. Taip pat ji turėtų turėti puikų stiliaus jausmą.

Ir kokia labai žymi moteris turi visus šiuos bruožus? Atspėjote, tai britų (ir ne tik jų) mylima Kembridžo hercogienė Catherine, kuriai prilygti svajoja ne viena. Į apklausoje išrinktą tobulą merginą hercogienė panaši ne tik išvaizda, bet ir tuo, kad nerūko ir yra baigusi prestižinį universitetą, kur ir susipažino su princu Williamu.


Vida Press nuotr.

Plaukų stilistai visame pasaulyje neriasi iš kailio bandydami savo klienčių šukuosenas paversti bent kiek panašiomis į hercogienės, o jei ji viešumoje pasirodo su ne tik karališkiesiems asmenims įperkamu drabužiu, jo tuoj pat nelieka parduotuvėse. Visos nori būti panašios į Catherine!


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis