Įvertink! Ekstremalūs Kylie Jenner pokyčiai (FOTO)

Kardashian klano jaunėlė Kylie Jenner mėgsta keisti įvaizdį, vieną kartą jos plaukai ilgi, kitą – nurėžti, trečią – žali, o šįkart mergina tapo blondine! Ruošdamasi žurnalo „Love“ fotosesijai Kylie juodus plaukus išmainė į medaus geltonio. Nors šis įvaizdis atrodo šauniai, greičiausiai jis laikinas...

Savo „Instagram“ paskyroje K. Jenner pasidalino selfio nuotrauka, kurioje dėmesį kausto prisirpusios tamsiai violetinės lūpos, ekstremalus katės akių makiažas ir, žinoma, šviesios bangos. Pirma mintis – tikrų tikriausia lėlytė, štai tokį įvaizdį stilistai sukūrė merginą rengdami fotosesijai. Kylie selfis sulaukė daugiau nei 1 milijono like paspaudimų! Tačiau dėl savo išvaizdos Kylie sulaukia ne tik pagyrų, bet ir kritikos. Sklinda kalbos neva septyniolikmetės merginos krūtinė nėra tikra, o kad lūpos patobulintos injekcijomis – akivaizdu.

@THELOVEMAGAZINE comin soooo👀n

A photo posted by Kylizzle (@kyliejenner) on


Pastaruoju metu seserys Jenner itin populiarios, kol vyresnioji Kendall užkariauja mados olimpą ir sklendžia garsiausių mados namų podiumais, sesutė nekiurkso kampelyje – dalyvauja įvairiuose renginiuose, dalija interviu žurnalams ir augina gerbėjų gretas socialiniuose tinkluose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis