Lieknėjimo dienoraštis: kai kilogramai dėl streso sugrįžta...

Kiekvieną savaitę panele.lt ieškok lieknėjimo dienoraščio, kurį rašo Beatrisa, pasiryžusi pagaliau atsikratyti visų nereikalingų kilogramų. Pirmąjį jos dienoraščio įrašą rasi čia.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

NORĖTUM TAPTI PANELĖS HEROJE? SIŲSK TRUMPĄ LAIŠKĄ APIE SAVE vytaute@panele.lt

Sveikos, merginos, tikiuosi Jūsų savaitė buvo gera, kaip ir mano. Šiandienos dienoraščio įrašą pradėsiu būtent tokiu sakiniu, nes, bent jau mano nuomone, viskas priklauso nuo mūsų. Visi tie barjerai, kad aš negaliu, kad man nepavyks ar aš bijau, yra tik mūsų pasąmonėje, kur mes pačios nusistatome sau ribas ir galvojame, jog jų peržengti nepavyks. Deja, taip nėra, mes viską galim, tiesiog reikia tuo patikėti ir tik pabandyti. O tuomet jau pačios pamatysit ir patikėsit savimi, jog viską galite. Merginos, aš tikiu Jumis, dabar tereikia Jums pačioms patikėti, jog ir Jūs galite.

O jei trumpai apie mano šią savaitę, ji buvo gan paprasta. Sportavau šią savaitę keturis kartus. Po ilgesnio savaitgalio šiek tiek aptingusi buvau, bet kadangi turiu tikslą, jo siekiu, tai nukrypti į šoną negalima. Be to, juk turiu tikslą, noriu šią vasarą pasitikti kitokia. Taip, žinau, iki vasaros liko visai nedaug, vos 3 mėnesiai, būtent dėl to turiu dar labiau pasitempti ir stengtis, kad tie 3 mėnesiai mane dar labiau pakeistų.

Gaila, jog šios savaitės rezultatu nesu labai patenkinta: nuo praėjusios savaitės buvo 2 kg grįžę atgal dėl streso, įtampos. Tačiau susiėmiau, ir jų atsikračiau su kaupu, šią savaitę mano „sąskaitoje“ – minus 2,5 kg. Žinau, tai nėra labai didelis pasiekimas, bet man vistiek yra maloniau matyti svarstyklių skaičiukus mažėjančius, o ne didėjančius. Kiek jaučiu, apimtys turėtų būti pamažėjusios, bet jas matuojuosi kas mėnesį, tai kovo mėnesio pradžioje galėsiu sužinoti, kiek cm pamažėjo mano apimtys ir tais skaičiukais pasidalinsiu su Jumis.

Po pirmuoju mano įrašu palikti komentarai parodė, kad daugelis neįžvelgė jokio skirtumo tarp nuotraukų „prieš“ ir „po“. Iškart pranešu, kad nuotraukos jau kiek pasenusios, kai atšils orai, pasidalinsiu  naujausiomis nuotraukomis, kur jau suknelės dydis L (nebe XL!) ir apimtys, bent jau mano ir aplinkinių žvilgsniais, tikrai pamažėjusios.

O šiaip visoms toms, kurios irgi nusprendė prisidėti prie lieknėjimo manijos, noriu priminti, jog mes lieknėjame slaptai ir sveikai. Tai yra: mes nesilaikome dietų, nealiname savo organizmo badaudamos, o mes valgome sveikai, deriname savo mitybą, renkamės tik produktus, kurie mums yra naudingi, nevalgome nesveiko maisto. Kviečiu prisijungti prie slaptos tik merginų grupės facebooke  „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“.

Linkiu visoms ryt atsikelti ir ištarti sau, jog šiandien bus diena, kai aš pradėsiu keistis ir šią vasarą pasitiksiu kitokia, valgysiu sveikai, sportuosiu ir nė trupučio nesigailėsiu, nes vasaros sulauksiu tokia, kokia noriu būti!

P.S. Mažais, bet užtikrintais žingsneliais keliaukim mūsų kiekvienos pasirinkto tikslo link! Geros savaitės, merginos!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis