Makiažo pagal plaukų spalvą gidas: sužibėk pasirinkdama tinkamas grožio priemones (FOTO)

Renkantis makiažą, svarbu ne sekti naujausias tendencijas, bet atsirinkti tai, kas labiausiai tinka tau. Kosmetikos priemonės turi paslėpti tai, kas netobula, ir paryškinti tai, kas gražiausia. Vienas iš būdų, kaip pasirinkti, kas tau tinka, o kas nelabai - tiesiog pažiūrėti į savo plaukų spalvą, nes būtent ji dažniausiai ir pasako, kokias savybes turime, kokios spalvos tinka, o ko verčiau vengti.

1. Raudonplaukės – dažniausiai turi natūraliai labai šviesą bei jautrią odą, tad visų svarbiausia rinktis makiažo bei kosmetikos priemones, turinčias aukštus apsaugos nuo saulės rodiklius.

Spalvos, kurios labiausiai tinka raudonų plaukų savininkėms, be jokios abejonės – žalia, tačiau galima rinktis ir persikinę ar aukso spalvas, svarbiausia pasirinkti šiltus atspalvius.

Emma Stone
Emma Stone
Vida Press

Akys: renkantis šešėlius, pirmenybę teik neutraliems šiltiems atspalviams: žalia, rusva ar ruda.
Oda: makiažo pagrindą rinkis tą, kuris turi rusvai gelsvą (angl. Beige) pustonį. Skruostams ryškinti, labiausiai tinka persikų spalvos skaistalai.

Lūpos: rinkis natūralesnio atspalvio lūpdažius: rausvus, rožinius.

Vengti: pernelyg ryškių ir tamsių antakių, rinkis rusvą antakių pieštuką, ir labai lengvais potėpiais tiesiog pakoreguok, paryškink jų formą, venk tamsaus, o ypač juodo antakių pieštuko.

2. Juodaplaukės – ko gero laimingiausios, nes joms tinka tiek švelnus, natūralus makiažas, tiek ir ryškus bei intensyvus. Rinkis aukso, bronzos, oranžinę, geltoną, violetinę bei kitas ryškias spalvas.

Akys: kasdienai, norint susikurti natūralesnį makiažą, rinkis rudos spalvos, bei visų jos atspalvių šešėlius, vakariniam makiažui gali išbandyti ir ryškias spalvas.

Oda: makiažo pagrindą rinkis idealiai atitinkantį odos spalvą, nors ir labai patraukliai atrodo juodų plaukų, bei baltos porcelianinės odos kontrastas, tačiau jei esi natūraliai tamsesnės odos, nepersistenk, nes antraip atrodysi ne aristokratiškai, bet liguistai.

Megan Fox
Megan Fox
AP / Scanpix

Lūpos: rinkis vyšnių spalvos lūpdažius, rudus, bei rausvai violetinius atspalvius.
Vengti: baltos, perlų spalvos bei šviesiai žalsvų šešėlių, taip pat blyškios spalvos lūpdažių.

3. Rudaplaukės - šią plaukų spalvą turinčios merginos dažnai turi ir pakankamai blyškią, šiek tiek linkusią į pilkumą odos spalvą, tad renkantis makiažą, svarbu ne tik pabrėžti gražiausius veido bruožus, bet ir pagyvinti veido odos atspalvį.

Akys: rinkis neutralių atspalvių šešėlius, išmėgink dramblio kaulo spalvą, įvairias rudos spalvos variacijas.

Oda: odos atspalvį pagyvinsi bei švytėjimo jai suteiksi naudodama skaistalus. Rinkis rausvus skaistalus.

Emma Watson
Emma Watson
AFP / Scanpix

Lūpos: rinkis rudus arba raudonus lūpų dažus.

Vengti: pernelyg blyškaus makiažo pagrindo, kuris tik paryškintų odos pilkumą.

4. Šviesiaplaukės - turėtų rinktis šviesesnes spalvas bei įvairius pastelinius atspalvius. Pernelyg sunkus makiažas joms netinka, nes natūralioms šviesiaplaukėms būdingi švelnesni veido bruožai. Be to, pernelyg gausus makiažas nenatūraliai kontrastuoja su šviesiais plaukais.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Akys: rinkis tamsiai rudos spalvos blakstienų tušą vietoj juodo, sukursi natūralesnį makiažą.
Oda: rinkis makiažo pagrindą, turintį geltoną pustonį, veidas atrodys gaiviai ir natūraliai. Skruostams ryškinti puikai tiks švelniai rožiniai arba persikų spalvos skaistalai.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Lūpos: kasdieniniam makiažui rinkis rausvus, rožinius lūpų dažus, vakarui gali išmėginti ryškiai raudoną spalvą, su šviesiais plaukais šis derinys atrodo itin prabangiai.
Vengti: tamsių spalvų bei sunkaus makiažo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis