Ką daryti, kad manikiūras laikytųsi ilgiau?

Keletą kartų pasipraktikavusi, tvarkingą manikiūrą gali pasidaryti ir namuose. Taip sutaupysi ne tik krūvą pinigų, bet ir išmoksi rūpintis savo rankomis.

Tačiau net įgudę manikiūro gerbėjos būdamos neatidžios gali smarkiai sugadinti savo nagų būklę. Kokios yra didžiausios manikiūro klaidos ir kaip jų išvengti?

Lakuoji pažeistus nagus

Jeigu tavo nagai yra silpni, lūžinėja, lupasi ir geltonuoja - metas rankeles parodyti odos gydytojui. Merginos dažnai nemoka atpažinti rimtų infekcijų ir toliau lakuoja nagus, taip tik dar jiems kenkdamos. Sveikas nagas yra tvirtas ir rožinės spalvos. Nagų silpnumą pagydyti galima maisto papildais ir specialiu gydomuoju laku, tačiau pirmiausiai nagų būklę tegul įvertina gydytojas.

Kerpi nagų odeles

Sutinkame, kad šerpetojančios odelės sugadins net ir gražiausią manikiūrą. Tačiau ar žinojai, kad būtent jos yra nago apsauga nuo bakterijų ir užkrėtimo? Jeigu nenori, kad odelės sausėtų ir šerpetotų, reguliariai jas maitink specialiu aliejumi, o jei labai reikia - atsargiai atstumk medine nagų mentele.

Nenaudoji nagų lako pagrindo

Nagų lako pagrindas - tai barjeras tarp nagų ir juos sausinančio nagų lako. Todėl visuomet naudok nagų lako pagrindą, kuris neleis nagui sausėti, lūžinėti, o nagų lakas laikykis ilgiau. Nagų lako pagrindas tai pat neleidžia nagams sluoksniuotis bei ryški nagų lako spalva neįsigeria į viršutines nagų plokšteles.

Naudoji toksinius nagų lakus

Jeigu manai, kad visi nagų lakai - vienodi, smarkiai klysti. Nagų lakas, kuriame nėra kenksmingą poveikį mažinančių ir nagus stiprinančių priemonių, juos tik sausina ir silpnina. Todėl nepagailėk pinigų kokybiškam ir nagus tausojančiam nagų lakui, kurį naudojant nereiks rūpintis dėl lūžinėjančių nagų. Atmink, kad lakas ilgiausiai laikosi ir gražiausiai atrodo tik ant sveikų nagų!

Neleidi nagams pailsėti

Pamėgai nagų spalvą keisti kasdien? Metas nurimti. Net jeigu naudojant pačias geriausias priemones ir nuolat prižiūrint nagų odeles tavo nagai vis vien lūžinėja, palik juos ramybėje. Bent savaitę nagų nelakuok ir leisk jiems tiesiog pakvėpuoti. Pats geriausias vaistas – poilsis!

Pamiršti pasirūpinti rankomis

Nagų odeles privaloma drėkinti bent kartą per dieną. Tai reiškia, kad turi bent kartą per dieną atidžiai patepti rankas kremu nepamiršdama nagų odelių. Taip jos mažiau šerpetos. Jeigu bijai, kad riebus kremas sugadins tavo manikiūrą, nurimk, nes tai - mitas. Jeigu lakas tinkamai išdžiuvęs, joks kremas jo nesugadins.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis